Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni, ha egyszerre...

Mit lehet tenni, ha egyszerre van fitymaszűkületem, rövid fitymafékem, illetve nagyon érzékeny makkom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A fitymámat le tudom húzni a makkomról ha le van lankadva a péniszem, viszont ha így hagyom felállni, akkor meg a fitymafékem kezd el nagyon feszülni és fájni. Illetve a makkom is nagyon nagyon érzékeny. Régebben rosszabb volt, most már tudom fogdosni anélkül hogy fájna, de dörzsölni még mindig nem lehet mert nagyon kellemetlen. Emiatt nem tudok szexuális életet élni. Mi lehet a megoldás, hogy "normális" péniszem legyen?
2021. dec. 26. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Urológus meg nem jutott eszedbe?
2021. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy urológust, ő tud megoldást a problémádra.
2021. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Kolostorba vonulsz pl.
2021. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon mi lehet a megoldas? Vagy orvoshoz mesz vagy szenvedsz egesz hatralevo eletedben es nem szexelsz.

Nem tudom,nekem az elso opcio jobban bejon :D

2021. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Hagyd rajta a bőrt és hagyd úgy felállni. Amikor félkemény akkor egy határozott mozdulattal rántsd fel a fitymát és megoldódnak a gondjaid. Az orvos is ezt csinálja, jobb ha ezt az ember magának oldja meg.


Vagy a másik opció a metélés. Fedetlen makkal örökre.


Inkább az első.

2021. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmész az urológushoz, elmondod a gondod és ő megmondja mi a megoldás. A rövid fitymafékre valószínűleg az hogy átvágja. A makk érzékenysége idővel csökken ha fogdosod, inger éri.

A fitymaszűkület a leírásodból nem tudom honnan jött, de azt is doki tudja megmondani, mert annak sem mindegy a mértéke.

2021. dec. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérd ki szakorvos véleményét.

Amit pedig semmiféleképp ne csinálj az az, hogy az itteni okoskodó sarlatánok hülyeségeire hallgass.

2021. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sok,sok,sok maszturbalas segíthet!Minél többet mozgatod a fitymadat,akkor hamarosan lötyögni fog a peniszed makkjan!
jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!