Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha csak merevedéskor látszik...

Ha csak merevedéskor látszik a rövid fitymaféket/fitymaszükületem akkor az orvos, hogy állapitja meg, hogy egyáltalán melyik van, illetve mi a teendő?

Figyelt kérdés

Azért irtam mindkettőt, mert igazábol nem tudom eldönteni nekem melyik lehet, vagy akár mindkettő..

Merev állapotban is a makkom mögé birom huzni a bőrt, de ott megakad. Nyugalmi állapotban simán hátramegy.

Szerintem a fitymafékem a rövid. Nyugalmi állapotban is amikor hátrahuzom a makkom lefele néz. Húzódik.



2019. márc. 23. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosnak mutasd meg. Egyébként fitymafékre tippelek, mert a fityma hiába rövid, az minden esetben elég jól hátrahúzható (viszont azt nem tudom, metélteknél mi a helyzet). Élsz nemi életet? Fáj közben? Én onánia során? Ezeket gondold végig szerintem.
2019. márc. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyha esetleg valóban csak merevedéskor látszik rendesen az eltérés, akkor lehet mesterséges merevedést generálni erre kifejlesztett mandzsettákkal/gyűrűkkel vagy Caverject injekcióval (ez egy prosztaglandin tartalmú szer).
2019. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Úgy hogy elmondod neki .Egy orvos sem vizsgálja merev állapotában .
2019. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem pont pár hete volt egy ilyen műtétem. Én besétáltam az urológiára, elmondtam a panaszaimat (kb pont ugyanez volt, mint neked), megvizsgálta petyhüdten és mondta, hogy nem vészes a dolog, választhatok, hogy műtét vagy pedig megtanulok vele együtt élni. A műtétet választottam, nem volt egyáltalán vészes, nagyjából 20 perc alatt megvolt, átvágták a fitymaféket, meg plasztikáztak kicsit a fitymámon.
2019. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na én erre gondoltam, hogy merevedést kell produkálnom vagy látja nyugalmi állapotban is a dolgot.

Birok igy is szexelni, de ha van lehetőség akkor megműttetem. Most ugysincs barátnőm.

2019. márc. 24. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez a súlyosságától függ. Lehet megállapítható nyugalmi állapotban is, ha nem, akkor ott az injekció/mandzsetta. Nem neked kell produkálni a merevedést.
2019. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!