Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a herém. Voltam orvosnál...

Fáj a herém. Voltam orvosnál irt ki kezelést beszedtem jobb lett de megint fáj. Azt mondta ha beszedtem az orvosságot menjek vissza adni vizeletet és majd meglátjuk mi lessz h van e benne még gyulladás.? Mert mikor voltam akkor is adtam vizeletet..

Figyelt kérdés
meg vért és volt benne.Azt mondta hogy ettől fáj a herém. Szerintetek normális hogy még fáj? Valakinek volt hasonló?

2021. dec. 27. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ma kellett volna visszamenned laborba?
2021. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igen. Csak zárva volt az egész klinika. Mert szabadnap volt sajnos.
2021. dec. 27. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg telefonon elérni az orvost. Itt a GYK-n senki nem tud segíteni sajnos. Kitartást, jobbulást!
2021. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam vissza. A vérrel meg a vizelettel minden rendben. Mondtam ott hogy még fáj megtapogatta de minden rendben. Irt ki bogyót meg valamilyen italt. Azt mondta pénteken menjek vissza. Ha nincs vele semmi akkor minek fály még mindig?
2021. dec. 29. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szedd be a gyógyszereket és pénteken jelezd neki, hogy még mindig fájnak. UH-ot nem csinált?
2021. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem fog javulni fogom mondani. Azt nem csinált. Jelezzem neki hogy szeretném ha csinálna? Az UH mit takar? Mit néznek meg a vér ellátást? Nem nagyon tudom:(
2021. dec. 29. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Az UH arra való, hogy le lehessen ellenőrizni, van-e elváltozás a herékben. Viszont ő az orvos, ő tudja, hogy indokolt-e vagy sem, bízz benne. Ha esetleg úgy gondolod, hogy nem elég alapos, akkor kérd ki egy másik orvos véleményét is.
2021. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es. Én Ukrajnában élek azon belül kárpátalján. És én bereg100 ba voltam. Itt viszont csak 1 urológus van. Mikor voltam vissza megtapogatta még egyszer azt mondta pénteken menjek vissza hogy jobb e vagy sem. Nem jobb. Szerinted megkell operálni? Mi lehet a gond?
2021. dec. 30. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok urológus, így nem tudok ez ügyben nyilatkozni. Lehet, hogy több idő kell a gyógyuláshoz, legyél türelemmel. Holnap menjél vissza és beszéljétek meg a panaszaidat az orvosoddal.
2021. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!