Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az araboknak mennyi a pénisz...

Az araboknak mennyi a pénisz átlaga és az kicsinek vagy nagynak számít?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy arabra átlagosan 0,5 pénisz jut. Arab férfiaknál az arány kétszer ekkora.
2010. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg,az a legegyszerűbb!
2010. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92421342134KM hosszú farkuk van és egy másik univerzumban tárolják őket amin 1 teleportálon juttatják át és vissza
2010. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ma mar van arab nagykovetseg es arab etterem is az orszagban,

s ha valoban erdekel, akkor talan oda kellene elmenned es megmerned, hogy kielegisd a kivancsisagodat!

2010. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 emlya ***** válasza:

Szerintem náluk 20 cm a minimum, mert mindenki azt mondja, hogy nagy nekik. Volt már arab barátom, de nem feküdtünk le, szóval nem tudom. De azt mondják nagy.

Mindenesetre nagyon ari srácok ők és imádják a szőke kék szemű lányokat, és a magyarokat is, szóval hajrá, tuti nem fogsz csalódni.

2010. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy az araboknak...jaj...
2013. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem arab barátom van, hosszra átlagos méretű a pénisze, de sokkal vastagabb, mint az átlag.
2013. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Szerintem náluk 20 cm a minimum, mert mindenki azt mondja, hogy nagy nekik. Volt már arab barátom, de nem feküdtünk le, szóval nem tudom. De azt mondják nagy."



Egyszer beszéltem egy Németországi csajjal, ő meg azt mondta, hogy tudja, hogy a Magyar pasiknak nagy farkuk van. A Magyarok is ezt mondják magukról, mégis a többségnek kis pö*cse van, vagyis kisebb mint 20cm. Ennyit az "azt mondjákokról".


Ez az egyik, a másik meg hogyha olyan nagy lenne az Araboknak, akkor nem lenne mindenféle arab pénisznövelő gyakorlat, amit ők fejlesztettek ki. :))


Szerintem a Nigg*ereknek és a Cigányoknak van a legnagyobb, meg azt hiszem a Dél-Amerikaiaknak talán, mintha ilyesmit hallottam volna. A Nigg*ereké nagy, ez tény, a Cigányoké is, az apám félig Cigány volt és nekem is 22-23cm között van, erre van még jó pár példám. Na meg Dél-Amerikában ennek-annak az Országnak szintén nagy.


Az Arabokról meg annyit, hogy...

Nahh jó... *Facepalm*.

Szóval... nem aranyosak. Svédországban folyton randalíroznak, robbantgatnak meg megerőszakolják a lányokat. A világban mindenhol ahol nagyobb %-ban előfordulnak a feje tetejére áll a rend. Szóval aki azzal jön, hogy általánosítok azzal nem fogok leállni veszekedni. Mindazonáltal elég sajnálatos, hogy a mai modern világban, ahol a vallások ereje egyre halványabb, ott holmi "Istenek" miatt meg lehet szegni a törtvényt és a szabályokat arra hivatkozva, hogy ez a mi valláskultúránk része. A hit az csak hit, egy bebizonyíthatatlan dolog. Így nem szabadna hogy a rend felett álljon. Az első és legfontosabb dolog a rend, a sor végét kellene zárnia a vallásoknak. Mivel az a legkevésbé fontos dolog és csak akkor foglalkozik vele az ember, ha már mindent elveszettnek érez, ez egyfajta placebó az összetört embereknek.

2014. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -remete- ***** válasza:
Akkora mint egy felliteres colas üveg... ez nagy?
2019. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!