Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy baktérium rezisztenssé...

Ha egy baktérium rezisztenssé válik, akkor lehetetlen kikezelni?

Figyelt kérdés
Mellékheregyulladásom van, ami a prosztatát is érinti. Beszedtem annyi antibiotikumot, ami egy lovat is leterítene, de csak még rosszabbnak érzem. Már vagy 9-10 éve tart, újra és újra előjön. Ráadásul a legtöbbször baktériumot se mutatják ki a tesztek. Szerintem már rég rezisztens. Ilyenkor már nincs visszaút? Lehet egyáltalán tesztelni, hogy rezisztens-e?
2022. jan. 3. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találtak baktériumot, akkor nem bakteriális a fertőzés. Valami más bajod lehet. Lehet vírus is.
2022. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezért kell urológushoz menni, és ő majd felír olyan és annyi mennyiséget, ami tényleg szügséges. Szóval orvos.
2022. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy mennyi antibiotikumot szedtem be. Gondolod, hogy magamnak írtam fel? Az orvosoknak is megvannak a határaik. Nekem ez már a sokadik, és mégsem hat a kezelés.


#1: Ez nekem is furcsa.

2022. jan. 3. 13:19
 4/12 anonim ***** válasza:
3: Felkerestél több orvost is? Ha ennyire nem oldódik meg, akkor érdemes más orvoshoz (orvosokhoz) is elmenni.
2022. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, összesen már vagy tíznél voltam az elmúlt években.
2022. jan. 3. 13:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ez durva. Panaszaid vannak mindig? Vagy honnan tudod, hogy nem múlt el?

Ha ennyi orvosnál voltál, akkor gondolom, volt ezek között magán is. Mert más már nem jut eszembe.

Háziorvos mit mond? Nem kéne egy általánosabb kivizsgálás? Mondtak valamit, hogy miért újulhat ki? Esetleg van valami fizikai oka? Van valami elváltozás?

2022. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak magán volt. A tb-s szart se ér. Előfordult az, hogy elmentem tébés orvoshoz, aki közölte, hogy ő nem lát semmit, alaposabb kivizsgálás kéne, majd két körrel később egy magánorvos küldött el ugyanahhoz az orvoshoz, de már magánban, ahol jó pénzért kezelt. Jó, mi?


"Vagy honnan tudod, hogy nem múlt el?"


Hát onnan, hogy még mindig fájnak a heréim meg a húgycsövem csíp minden magömlés után. Gyakorlatilag soha nem élvezhettem a szexet, mivel ez az egész 19-20 évesen kezdődött, amikor még szűz voltam.

2022. jan. 3. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Életmódváltás, ha esetleg még nem történt meg. No liszt, cukor, stb. Illetve nekem egyszer olyan tenyésztést csináltak, igaz, az toroktörlet volt, hogy oda volt írva a leleten, hogy mire reagál és mire rezisztens, tehát lényegében mikkel lehet kezelni.
2022. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki szoktad üríteni gyakran? Sok a szex?
2022. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Partnerem nincs, de kiürítem gyakran, igen.
2022. jan. 25. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!