Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » PRosztatagyulladásból tényleg...

PRosztatagyulladásból tényleg "lehetetlen" kigyógyulni?

Figyelt kérdés

Panaszaim: utócsepegés, néhai hasi fájdalom stb..elmentem orvoshoz kb 2 hónapja. Azt mondta, hogy először próbáljunk ki olyat hogy szedem a prostamol uno-t huzamosabb ideig, és az algoflex forte-t 10 napig napi 2X. Mondta, hogy nem olyan súlyos a gyulladás, szerinte ennek hatnia kellene, de ha esetleg még sem szűnne meg, akkor jelentkezzek ujra. Jövőhétre van időpontom, gondolom valami antibiotikumot kapok.

Elég kellemetlenek a tünetek, főleg hogy még csak 19 éves vagyok..Állítolag egy felfázásból adódhatott ez a dolog..

Olvasgattam és mindenhol azt irják itt gyk-n hogy nagyon nehezen lehet kigyógyulni belőle stb..ez igaz?:O Én pozitivan állok az egészhez, de azért jó lenne ha megszűnne mínél hamarabb..

Kinek milyen tapasztalata van?+ minden véleményt meghallgatok:)


2013. ápr. 12. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj másik orvoshoz. A prostamol uno nem ilyenre való, nem is értem honnan szedte...

Nekem antibiotikumtól múlt el, szedtem is hónapokig napi 4 szem Sumetrolim-ot. De így is fél év volt a gyógyszer abbahagyása után, mire teljesen tünetmentes lettem. Egyébként kell(ene) vizelettenyésztés, hogy milyen baktérium okozza.

2013. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem,amit az 1 írt .

Ha most ugyan ahhoz a dokihoz mész vissza ,ahol először voltál,akkor mondjad,a panaszaid ugyan ugy megvannak .

Mindjárt ez elején kérdezzél rá udvariasan ,megtud a dr úr

gyógyitani,vagy nem .Mert akkor másik orvot kell keresnem .


Lássa a doki ,hogy határozott vagy .Erre a kérdésre,lépni kell neki.Nem hiszem hogy szívesen mondaná ki,mások előtt

neki ez nem megy .Én még azt is hozzá tenném,úgy érzem mivel fiatal vagyok nem vesznek komolyan

2013. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem már megvan egy éve, talán több is, és még mindig küszködök vele...
2013. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik majd ne parázz! Nekem is volt, elmúlt, de tényleg nem könnyű a gyógyulás.
2013. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egy durva felfázás után volt ilyen, amit javasolt a doki az az intimtorna volt, ez férfiaknál úgy néz ki, hogy megfeszíted a záróizmaidat mintha vissza akarnád erősen tartani a vizeleted, majd lernyeszted, majd újra és újra, pár hét után rendbe jött, gyógyszer nélkül.
2013. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálam is kb másfél éve vannak panaszok,és szinte minden fajta :(voltam már 4 orvosnál 5-6 fajta antibiotikum kb 4 hónapig de semmi!!

Most egy másfajta gyógynövényes kezelésen vagyok kb 3 hónapja,de ez se hozta még a várt sikert :(

Én se tudom hogy meggyógyulok e valaha :(


25F

2013. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!