Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehetetlen helyzet. Ti mit...

Ez lehetetlen helyzet. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez egy kicsit hosszú lessz úgyhogy ha nem értek rá akkor ne olvassátok el.


Szóval elkezdem az elején.Körülbelül 2 éve megerőszakoltak

fiú vagyok tehát ez nagyon gáz akkor még csak 12 voltam.Nem nagyon szeretek erről beszélni. A szüleimnek nem mondtam el.Elég gáz egy velem egynem roma volt. Szörnyű volt orális és anális szexre kényszerített.Miután megtörtént ugy tettem mintha semmi nem történt volna. A szülemnek annyit mondtam h kiraboltak és kész mindent elmondtam csak éppen a lényeget nem. Eldöntöttem a fejemben hogy nem leszek ettől ilyen lekibeteg meg minden csak egyszerűen túllépek az egészen. Ez így rendben is lett volna. De akkor történt valami amire nem számítottam körülbelül most augusztusban. Piros pöttyök jelentek meg a makkomon gondoltam majd elmúlik. És lessz valami arra gyanakodtam hogy valami uszodai fertőzés mert elötte két héttel voltam uszodában. Ezek után találtam egy elváltozást a péniszemen a bőröm alatt volt semmi nem látszott nem volt elszíneződve abszolút semmi csak egy kicsit kiemelkedett egy ilyen puha porcos valami volt. Aztán eszembe juttot egy vicc amit régen halottam. Mi az kicsi piros a szeme és makkot eszik? Szifilisz... . És amikor ez eszembe jutott nagyon megijedtem. Otthon volt egy kis antibiotikumunk és elkezdtem szedegetni 10-15 szem volt és mikor elkezdtem szedni el is múltak.kb 10 napig szedtem ezt most nem részletezem miként és hogy. És elmúlt minden úgymond tünetem megnyugodtam. Éltem az életem minden de még mindig nagyon féltem már írtam ide egy kérdést csak nagyon tömören.szinte érthetetlenül válaszolt rá egy fiatal kedves vki. és megadta az e-mailét hogy beszélgessünk meg minden váltottunk pár levelet aztán msn-re is felvettem. De sajnos folyton elkerüljük egymást. Még mindig nem nyugodtam meg és elkezdtem a betegség után nézelődni a neten. A tünetek pont rám illetek és nem hinném hogy egy uszodai nyavalya (amik általában gombás fertőzések) elmúlnának antibiotikumtól. Erre elkezdtem gondolkodni hogy mi van ha ez télleg az a betegség volt? Gondoltam akkor ez vissza fog térni mert egy rövid antibiotikum kúrától nem fog eltűnni. Retegek attól hogy a szüleim rájönnek erre.

Mert nagyon szégyenlem magam stb. És ha megjelenne rajtam valami és már biztosra tudnám hogy az. Akkor én öngyilkos lennék és ez nem vicc. kb egyhete tapogattam a nyakamat és több ilyen kis porcos csomót vettem rajta észre.3-4et.

És félek hogy ez az. Dokihoz nem merek menni mert gondolom mivel még kiskorú vagyok biztos az lenne hogy egyből szólna a szüleimnek.Ami gond hogy teljesen felőröl a tudat. Állandóan gyomorgörcseim vannak már vagy 2 hónapja idegeskedek nagyon nehezen tudok aludni stb. még így anonimül is elég nehéz erről így úgymond megnyilnom. Emellett még gond az is hogy én egy kicsit hipohonder vagyok (nem tudom hogy kell helyesen leírni) és mi van ha csak itt kombinálok? Nyugtatgattam már ezzel magamat is de ezek a tünetek nem maguktól jelentek meg. De a szifiliszen kivűl még sok betegség is eszembe jutott. pl: aids a nyakam már vagy egy éve meg van duzzadva.(lehet a nyirokcsomók) Most nem tudok erről annyira beszélni még így is hogy ilyen hosszan írtam számtalan rész kimaradt ebből a történetből Remélem valaki tud segíteni... Vagy legalább beszélgetni velem hogy mit kéne tennem. Már mondom innen próbált már valaki de szinte semmi konkrétumot nem tudott és nem is nagyon futunk össze msn-en. Remélem válaszoltok a kérdés nem kamu.


14/f


2010. nov. 22. 14:56
 1/10 barbi011 válasza:
hu ez nagyon durva :S pedig szerintem jobban tennéd ha elmennél vele orvoshoz és szépen elmondanád otthon is, hogy mi történt, mert evvel azt a szemét ládát is véded aki megerőszakolt :S az olyannak had ne mondjam hol lenne a helye most... nehogy már miatta inkább elviseld a betegséged arrol nem beszélve, h.súlyos következménye lehet, azon kivül, h.bele halhatsz még lelki problémáid csak száz szorosára fognak növekedni, és lassan , sőt...már abba a korba is vagy ahol csajozni kell...de így ez arra is kifog hatni és ha reméljük, hogy rendbe jösz , de nem mondtad el senkinek, ez belül mindig nyomni fog és hidd el észre fogják venni rajtad... sürgősen tegyél valamit!
2010. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

am szerintem az lenne a leghelyesebb ha elmondanád a szüleidnek ezt nem kell szégyelni nemhiszem h a szüleid rád fognak haragudni vagy szégyelni fognak téged ezért meg ha elmondod akkor felszabadulsz és nem fog ez nyomni téged és a gyomorgörcsöd is elmúlik meg persze ők tudni fogják h ilyenkor mit kell tenni elmennétek dokihoz meg pszihológushoz és lassan rendbejönnél

ennek a helyzetnek csak ez a megoldása úgyhogy ne félj és mond el a szüleidnek MIELŐBB!!!

ne halaszd tovább és még fiatal vagy jobb lenne ha túllennél rajta és utána élhetnél nyugalomban.

2010. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mond el a szüleidnek csak ők tudnak segíteni .. meg fogják érteni és az orvos majd segít a betegségen.antibiotikumot pedig többet ne szeggyél csak ugy... nem vagyorvos akár súlyos bajod is lehetett volna balőle... de ne félj mond el a szüleidnek és ők majd segítenek... bátorság! és jobbulást:D
2010. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hali!



[A kérdés kiírásának időpontja: 10-04 14:43]

Ekkor írt ki uebbe a témakörbe egy ucsak 14 éves srác szinte kísértetiesen hasonló történetet, csak nem ennyire részletesen.


A topik kérdezőjét megsajnáltam, ahogy most téged is, hiszen olyan dolog történt vele ill. veled, amit el le7 ugyan bagatellizálni, be le7 söpörni a szőnyeg alá, de attól még ott látszik a púp a szőnyeg alatt, s a szaga mar, emiatt nem könnyű ahhoz hozzányúlni, azt feltakarítani, a történteket megemészteni.

Ez okból kifolyólag felajánlottam a kérdezőnek a segítségemet. A kérdező rám is írt >>priviben, és szólt, hogy később felvesz, mer' nem tud túl sokat netközelben lenni, de amint jut rá ideje, annyiban csinál egy MSN-t és felveszi velem a kapcsolatot. Ezt kb. fél hónappal a topiknyitás után, mához képest egy hónapja írta meg, mint 2. levélváltást. Néhány héttel később az az e-mail cím, amiről a kérdező a 2. emailjét írta nekem, felvételt kért MSN-re, és én felvettem. Azóta nem történt semmi, az illető kérdezőt nem láttam még 1x sem, pedig elég gyakran vagyok fent. Nem értem mi miatt... attól tartottam, megijedt, vagy esetleg annyira gátlásos, hogy mégsem mer megnyílni. A mai napig türelmesen várok a jelentkezésére, de eddig még nem jelentkezett. Hogy miért nem, az számomra a mai napig rejtély.



***

Ez az általam említett topik >>LINK-je.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


***

A kérdés az, hogy:

"TE VAGY-E annak a topiknak-e A KÉRDEZŐje, akire eddig hiába vártam, hogy jelentkezzen?"


Ha igen,... eddig is, elég gyakran fent voltam, amikor tudtam gyakran este,... miért nem jelentkeztél? :-? (>>privi)

Ha nem,... az abban a topikban tett felajánlásom a te számodra is érvényes. Olvasd át! (>>LINK)



Ha te vetted fel velem a kapcsolatot akkor (is), jelentkezz bátran (>>privi), semmi baj nincs, :-) ˙ Csak ha nem szólsz, hogy baj van, nem értesz vmit, nem mered megkérdezni, akkor én nem fogom azt tudni, hogy valami baj van, és így azt nem is fogjuk tudni megoldani! \:-s

Ezért fontos, hogy MERJ SZÓLNI! :-o ˙ Nem harapok! :-)


Üdv: EE

2010. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

figy öcsi , hat szeritem elmodhatod szülöknek de ahogy ők rád nézenek majd kcist sok lesz egy ideig, meg féltés

hazi orvoshoz viszot elmehetsz , siman megmodod, van nehyn nyirok csomo duzzanatod és ő megnézni nem téma ohy kis koru vagy,.kapsz egy labor beutalot és enyi vesznek tőled vért

és az kimutja van e valami,

am ha beszélngeti akarsz itt vagyok pszichologoat tanulok

illetve önbizalom tréner vagyok

hat talkozni nem fogok, veled de msn szívsen besz :D

írj rám ha gondolod segítek :D

üdv Rico

2010. nov. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régebben is te kérdezted? Miért nem mész el vele orvoshoz? Miért nem tettél feljelentést. Multkor méfg csak orális szexre kényszerítás volt, amire azt mondtuk, attól nem leszel szifiliszes, főleg úgy nem, hogy nem helyi a tünetek. Arról nem beszélve, hogy 2 éves szifilisznek nem ezek a tünetei. Az, hogy találomra beszedsz valami antibiotikumot még veszélyes is. Ha nem mersz senkinek sem suzólni, menj el pszichológushoz. Ő segíteni fog. abban is, hogyan dolgozd fel ezt az egészet, illetve, hogy mit mond az orvosnak. Mindenképpen kérj segítséget. És a kiütésekkel menj el börgyógyászatra!
2010. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

most elolvastam végig!


Legfontosabb: menj el anonim szűrésre!

ott szűrnek HIV-re, szifiliszre, Hepaptitis-re

ha megkérdik, de nem fogják, mert ott nem kérdéeznek semmit, mondd hogy 16 vagy

így egyértelmüen ki fog detülmni van-e HIV fertőzésed, szifiliszed

ha pozitiv az eredmény, mindenképpen mej el orvoshoz, akárhogy szégyelled is magad, ami történt veled, nem a te hibád, nem a te bűnöd


mindenképpen menj el szűrésre, és imédkozz

ha negativ akkor menj el börgyógyászatra

ott sem kell elmondanod mindent, ha nem akrod


és végül, amit irtam, menj el egy pszichológushoz


14 éves vagy, már egyedül is elmehetsz

2010. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hlidskjalf válasza:

nem akarok sértő megjegyzést tenni az esethez mert ez nagyon szörnyű ami Veled történt!DE ÖCSÉM mire vártál.???..nem gondolod hogy ezt nem lehet annyiban hagyni?koszos cigányok ilyeneket csinálnak?hát mit képzelnek ezek magukról???...mi meg szó nélkül tűrjük az ilyet?...HÁT NEM!!!...tudod kik voltak?ismered őket látásból?tudsz bármit is róluk? azt ugye tudod hogy feljelentést is lehet ezzel tenni és ezt nem ússzák meg sima felfüggesztettel sem mert ezért börtön jár...de ha szólsz olyan embereknek akik eltudják intézni az ilyet az is jó...ha kell tudok segíteni...

amúgy meg szerintem jobb ha elmész orvoshoz és kivizsgáltatod magad ...ki tudja milyen fertőzést vagy mit kaphattál el tőlük!

Amúgy pedig csodálom ,hogy ilyen fiatalon segítség nélkül átbírod viselni pszichikailag!!!(bár szerintem ezt nem lehet elfeledni...)

Egy valamit jegyezz meg!NEM VAGY EGYEDÜL !! a felnőttek is tudnak segíteni...nem kell ezen szégyelni semmit...

Ha bármiben tudok segíteni csak írj...vagy mond el a szüleidnek.

2010. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!


Aki meg megerőszakol másokat... az nem ember! És nincs mit szégyellned!

2010. nov. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül a történet vége?
2014. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!