Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől következhet be a korai...

Mitől következhet be a korai őszülés férfiaknál?

Figyelt kérdés
A dohányzás, az alkoholizmus, esetleg a sok nyugtató gyógyszer okozhat ilyet? Esetleg a tartós magányosság? Vagy csak szimplán genetika? Van egy távolabbi haverom aki most lett 29, mindig is ivott elég rendesen dohányzott is és már sajnos ott tart, hogy nyugtatóra iszik. Elég magányos is sajnos, talán a suli óta nem is volt nője. 2 éve találkoztam vele utoljára, akkor még semmi baja nem volt a csávónak. Most szilveszterkor összefutottam vele egy szórakozóhelyen és félelmetes mennyi ősz hajszála megjelent. 29 évesen. Ez lehet a mértéktelen alkoholizálástól és a nyugtatótól? Egy ennyi idős embernek még nem illene oldalt teljesen ősznek lenni. A magányos életmód mennyire játszik közre? Mikor az ember keresi a párját évek óta, de valahogy képtelen megtaláni és ebbe belefárad. Vagy ezeknek tényleg semmi köze hozzá?

2022. jan. 4. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, és a hajam fele ősz, pedig nem dohányzom, néha iszom, nem drogozok. De én festem. Ez genetika.
2022. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Nekem van olyan rokonom, aki 30 évesen teljesen ősz volt. Nekem szerencsére csak pár szál fehéredett ki 25 évesen.
2022. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Megnősül.
2022. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez genetika, semmi köze az életmódhoz.
2022. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém 28 évesen teljesen ősz volt, sose dohányzott, ivott. Ennek semmo köze az életmódhoz, apám is teljesen ősz volt 31 évesen, ez genetika.
2022. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem 28 évesen kezdődött , az éjszakai műszak szervezet romboló hatását selymet mögötte.
2022. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez pont annyira genetika, mint a rák..lehet mondani, de ha abnormámlisan éled az életed, mint ahogyan a legtöbbünk..


nekem pl szerintem a 10 éves magány okozza, ami az elmúlt időben megéltem.. ez a totál egyedüllét érzés, ha túl sok ideig tart szerinted milyen következményei lesznek


Persze teszek ellene mint az állat, nagyon önbizalom romboló tud lenni.. de ugyanakkor megértem, a testem már nem bírja, ez túl sok neki


29F

2023. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, baromságokat beszélsz.
2023. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
áhh értem, szóval az, hogy agyon stresszeled magad, nem kellene, hogy rombolja aszervezetedet?
2023. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De, lehet, de nem csak ez lehet az oka, hanem bizony szimpls genetika is.
2023. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!