Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Potenciazavar stressz miatt....

Potenciazavar stressz miatt. Lehet valami ami beválhat?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, és elég stresszes a munkahelyem, utálom, de nagyon jól fizet és muszáj maradnom.

Az utóbbi fél évben lett annyi változás, hogy abszolút nem felel meg nekem, ha nem kéne ennyire a pénz azonnal kiléptem volna.

Összefüggést érzek abban, hogy nincs most bennem elegendő szexuális töltet, értem ez alatt, hogy gyakran 3-4 napig semmiféle késztetést nem érzek arra, hogy bármilyen szexuális igényem legyen, van hogy még az ilyen jellegű tartalom sem hoz lázba, vagy ha mégis elég könnyedén elveszítem a lelkesedést.


Van egy lány akivel régen sokat jártunk össze, csak külföldön volt 1 évet, és már írt, hogy jön haza, lenne e kedvem majd találkozgatni stb...és igazából félek, hogy ott is baj lesz, mert amikor megvan a késztetés akkor minden nagyon szuperül működik. Sőt ha kevésbé stresszes egy napom akkor is fogékonyabb vagyok. (volt, hogy 1 hétig szabadságon voltam, mindennap megnyitottam az a bizonyos weblapot)


Szóval remélem érthető mi a problémám, és még sosem próbáltam semmi ilyesmit.

Van bármi ami legalább egy próbát megért?

Mert 1 évet még lekéne húznom ezen a helyen, akkora talán lesz annyi pénzem, hogy válthatok, de azért 1 évig kerülni a nőket nem lenne jó.



2022. jan. 7. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Hasonló gondom van nekem is. De én még rátettem sok évnyi egyedülléttel és magánnyal. Bármilyen megoldás érdekel 33f
2022. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze positiv gondokodas csak azt nezd amig jo ne ami lehuz zink jo hatassal van a libidora plus magne b6 stresst ellen
2022. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első sorban a stressz lesz az oka. A stressz viszont simán eléget olyan dolgokat a szervezetedben, ami segít, hogy jól működjön ez a dolog.


Mindenképpen érdemes keresned a libidó növelő ételeket. Rengeteg van ezért nem írom csak ide.


Cigit, nagyon sok alkoholt kerüld. Viszont egy kicsi alkohol a randin pont, hogy jól jöhet.


Fel a fejjel. Múló állapot ez, nincs semmi bajod! 😉💪🏻

2022. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!