Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csinálja ezt velem az...

Miért csinálja ezt velem az élet? Hogy másszak ki a gödörből?

Figyelt kérdés
Régebben energikus és egészséges voltam mind mentálisan mind fizikailag, viszont az utóbbi egy évben annyira sokat stresszelek hogy a merevedési zavaroktól kezdve a pánikoláson át minden bajom van. Velem van a baj hogy nem bírom a pörgést vagy a társadalmi folyamatok kívánnának meg túlságosan nagy fordulatot az emberektől? 24 vagyok

2021. okt. 14. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A mi generációnk már csoda lesz ha megéli az 50-et :D

Egyébként én is stresszeltem régebben, ennyire nem mint te, de le kell lassítani ha gyors a tempo vagy egy jó nagyot belesz@rni az egészbe. Te vezéreld az életed ne fordítva.

2021. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De Én szeretném jól csinálni de valahogy sehogyse sikerül. Leginkább az zavar hogy Apának nem tudok megfelelni. Szeretnék családot is, de valahogy kiveszett az az érzés belőlem hogy egy nőnek tudnék a férje lenni. Rátesz egy lapáttal hogy fiatal létemre mostanában nehezen áll fel meg olyan zsibbadt mint a karom mikor elalszom XDDDD Annyira mérges vagyok!!!! Lehet egy zsibbadt fasz vagyok én is :D
2021. okt. 14. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem írtál sok konkrétumot..


Én annyit tudnék tanácsolni, hogy kezdd az alapoktól, legyen egy stabil munkahelyed. Válts, ha ez számodra elfogadható kompromisszumokkal is járna (kevesebb fizetés, viszont biztos pont), válaszd inkább azt, legalábbis egyelőre.


Amint kicsivel kevesebb a pörgés, kezdj el újra sportolni, szépen lassan visszaállítani mindent, ami neked kellemes, a te tempódban. Ne akarj mindent irányítani körülötted (én ilyen voltam, azért merem tanácsolni).


Gyakorlatilag leírtam, amit az első válaszoló, csak némiképp szebben :D


El kell vágni magad a szükségtelen stressztényezőktől, inkább a saját tapasztalataidnak higyj, mint a marinéninek vagy akár a médiának.

Mivel tagelted a társadalmat is, gondolom itt kell inkább keresni a problémát.

2021. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most látom a válaszod, szomorú az első mondat..
2021. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

24 évesen még tök fiatal vagy. menj bulizni, lazíts

szaporodni még bőven ráérsz

2021. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apámnak én sem tudtam megfelelni, de már nem is érdekel. Eljutottam odáig, hogy leszarom. Szerencsére én találtam egy olyan nőt aki szeret úgy ahogy vagyok. Úgyhogy nem is görcsölök többet az életen. Talán nem én fogom megváltani a világot, de jól elvagyok a saját bőrömben.
2021. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!