Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ingyen körülmetélést Budapeste...

Ingyen körülmetélést Budapesten hol végeznek?

Figyelt kérdés

A mai napon urológiai szakrendelésen kötöttem ki.

Ott megállapították, hogy felnőttkori fitymaszűkületem van. Azonban közölték, hogy ha nem vagyok beoltva nem végzik el a műtétet.


Melyik állami kórház végez körülmetélést diagnózis fényében Budapestben, ahol nem köteleznek oltásra?



2022. jan. 7. 21:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
Ja és még valami 8-as: sok magánorvos az SZTK-s "hentes" is...
2022. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell sem oltás, sem magánrendelés. Viszel egy negatív PCR-t, és megműtenek.
2022. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
Úgy látom,az "agytözsi sztrók" betegség nagyon ísmeretlen itt.
2022. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

A semmelweis klinikán azt mondták csak oltási igazolvánnyal vállalják.


Vagy hívjam fel a háziorvost, és majd ő "ajánl" valamelyik kórházat?


Magánrendelésekben nem igazán hiszek.

Egyszer volt rossz tapasztalatom fogorvossal.

2022. jan. 7. 22:35
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

"Magán rendelés. Ez kb. 150 ezer. A TB fizetést meg hagyd abba !"


Ja, aztán majd jön nála a NAV...

2022. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg, hogy melyik kórházakban végeznek ilyen műtétet és hívd fel őket, hogy mit kérnek hozzá. Valószínűleg elég egy negatív PCR teszt.
2022. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%
oltasd be magad es megoldva
2022. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Már bocsánat kedves 16-os!

De a fitymaszűkület nem jelenti azt, hogy valaki nem fürdik. Pont ezért is mentem el rendelésre, ahol rákérdeztem, hogy nem-e az a baj, hogy allergiás vagyok valamelyik tusfürdőre, vagy túl erősen mosom meg a nemi szervem.

2022. jan. 7. 22:47
 19/29 anonim válasza:

Miért kell néhány embernek ilyen bunkónak lennie? Nem szívesen lennétek a helyében abban biztos vagyok...

Amikor emiatt nem tud valaki normálisan élni és kapcsolatot kialakítani és nem mer senkinek róla beszélni, akkor elég szar tud lenni

Ő még csak nem is sajnáltatja magát, csak más ember segítségét/tanácsát kérte

2022. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

De ha nem tud oltatni betegség miatt, akkor miért nem fogadják el a szakvéleményét amiről van papírja? Nem mondja meg, milyen betegsége van, így van rá esély, hogy igenis oltathatna.


Szerintem itt sokan azért bunkóznak, mert ha ilyen problémája van valakinek, akkor az oltást, mint problémát kellene először orvosolni, bármennyire is utálatos ez a kötelezettség ebben az országban, az orvosok keze meg van kötve.


80 éves dédik is kaptak már oltást és a mindenféle alapbetegséggel küzdő édesapám is.


Igen, nagy számok törvénye alapján haltak bele emberek az oltásba, sajnos. De még mindig jobb az esélyt megadni, mint várni a csodát, hogy eltűnik ez a járvány, mert sajnos nem fog. :(


És pont ezek a helyzetek azok, amiben a kérdező is van, amikor el kellene engedni a ragaszkodást egy olyan elvhez, ami nem segíti.

2022. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!