Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ingyen körülmetélést Budapeste...

Ingyen körülmetélést Budapesten hol végeznek?

Figyelt kérdés

A mai napon urológiai szakrendelésen kötöttem ki.

Ott megállapították, hogy felnőttkori fitymaszűkületem van. Azonban közölték, hogy ha nem vagyok beoltva nem végzik el a műtétet.


Melyik állami kórház végez körülmetélést diagnózis fényében Budapestben, ahol nem köteleznek oltásra?



2022. jan. 7. 21:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Kedves 23-as válaszoló!

Köszönöm a hozzászólásod. Azért kell bunkózni, mert egyrészről ez egy anonim fórum, másrészről pedig sok ember tökéletesnek hiszi magát, illetve ha nem szembesül egy problémával akkor nagyon lekezelő tud lenni. Ezt nem csak itt tapasztalom, hanem magánéletben, és a hétköznapi életben egyaránt. És valóban jól látod, hogy egyszerű kérdést tettem fel, amire elég lett volna egy objektív válasz, hogy mi is a helyzet ezzel kapcsolatban. De mint látod a bunkóskodás mellett jóformán az lenne az elvárás, hogy magyarázkodjak. Holott csak azt írtam le, amit az orvos mondott.


Másfelől sikerült eljutnom egy másik urológushoz, amelyik rendesen megvizsgált, és ezáltal beigazolódott az a feltevésem, hogy összeszedhettem egy sima fertőzést (vagy, ha nem javul, akkor pedig cukorbetegséget), ami miatt dagadt a fitymám.

2022. jan. 11. 20:30
 22/29 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező ha annyira intelligens lenne mint aminek mutatja magát már rég megoldódott volna a problémája.
2022. jan. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ingyen körülmetélést szerintem amúgy bárhol végeznek. Amikor nekem volt fékműtétem, az is TB-alapon ment.
2022. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%

Ja, várjál, most olvasom, mi a bajod. Neked nem az a kérdésed, hogy hol végeznek ingyen műtétet, hanem hogy hol tudsz oltási igazolvány nélkül műttetni. Ezt kellett volna kérdezned, mert magára a kérdésre az a válasz, hogy "bárhol".


Oltatlanul hol műtenek meg? Fogalmam sincs. Talán a zsinagógában.

2022. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

24-es: na látod ez a baj, itt mindenki bunkó a kérdező szerint is, de 2 év Covid után még mindig azon megy a méltatlankodás, hogy csak oltott embereket műtenek meg... túl kéne ezen lépni most már.


Igen, aláírom, hogy nagy szívás ez az egész, és nem lenne szabad erre kényszeríteni az embereket, de ha jelenleg szabályok vannak, hogyan lehetne már normális tanácsot adni...


És még mindig nem mondta meg, milyen betegsége van, amivel nem javallt oltatni.


Ciki kíváncsinak lennem? Lehet, de talán másnak is érdeke tudni, milyen alapbetegségek mellett necces az oltás, mert így nehéz hitelesnek lennie a kérdezőnek. Akkor mondja azt, hogy fél, hogy nem hisz benne, vagy bármilyen indokkal lehet kerülni az oltást, de akkor legalább lenne őszinte, én megértem ha nem oltatnak, csak sajnos ilyen következményei vannak.


És tényleg minden problémáját az oltás oldotta volna meg (amíg el nem ment egy másik orvoshoz, aki mást mondott neki).


Szóval nem a mi hibánk, ha nehéz "nem bunkónak" lenni ebben az esetben.


Senki sem tudja felülírni a szabályokat ingyen és bérmentve, itt mindig az lesz a a makacs, aki feleslegesen akadékoskodik.

2022. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nekünk semmi közünk hozzá, milyen betegsége van, ez az ő dolga, ha nem akar oltást adni magának. Nekem azzal van bajom, hogy fals a kérdés, mert ő nem arra kíváncsi, hogy hol kap ingyen körülmetélést, hanem, hogy hogy látják el beoltatlanul. Ezt kellett volna megkérdeznie.
2022. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26-os, 25-ös vagyok, igazad van, végül is semmi közünk nincs hozzá. De amúgy a leírásban megmagyarázta mi a helyzet, szóval én a kérdésfeltevésben nem látom a problémát.
2022. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább az oltást bevállalnám, ha cserébe a fütyidet és ezzel a nemi életedet helyrehozzák. Hidd el, amikor kiterítve és leszíjazva a műtőben többen nézegetik és vagdalják, akkor majd azon imádkozol, hogy minden rendben legyen és ehhez képest egy oltás az semmi. Valamit valamiért. A műtét és a gyógyulás után majd megkönnyebbülsz.
2022. febr. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?Metéltek?
2022. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!