Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület, vagy normális?

Ez fitymaszűkület, vagy normális?

Figyelt kérdés
Szóval azt figyeltem meg már jó ideje, hogy amikor merev állapotban hátrahúzom a bőrt a péniszemen, akkor az így "felgyűrődik" a makk alatt, és szinte egyaltalán nem tudom tovább húzni. Erős szorítást, fájdalmat nem érzek, a makkra vissza lehet húzni a fitymát. Ez így egészségesnek tekinthető?

2022. jan. 9. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha felgyűrődik és nem megy tovább, az a rövid fékre is utalhat de enyhe fitymaszűkület is lehet. Nézesd meg szakorvossal, aki majd segít eldönteni, melyik lehet a gond!
2022. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
A leírás alapján én is szakorvost, jelen esstben urológust javasolnék
2022. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen urológus.

Szexnél hamar kidörzsölődik és szenvedés is lesz.

2022. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
De hová akarnád még tovább húzni a fitymádat és miért? Ha nem érzel erős szorítást és fájdalmat, plusz a makkra simán vissza tudod húzni a fitymádat, nem hinném, hogy gond van vele.
2022. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Merev állapotban csak részlegesen tudom visszahúzni, és a fő problémám az, hogy nem simul ki a bőr
2022. jan. 10. 00:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy érted, hogy "részlegesen tudod visszahúzni"? Ha nem simul ki a bőr, hanem felgyűrődik a makk pereme alatt, az semmiben nem akadályoz és önmagában nem jelent gondot. Vagy esztétikai problémának érzed? Szebb lenne és jobban tetszene, ha kisimulna?
2022. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy "részlegesen", hogy vissza tudom húzni, de egy kicsit mintha felgyűrődve tudnám csak visszahúzni, ezért meg kell általában igazítanom, hogy kényelmes legyen.
2022. jan. 10. 00:59
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Ahhoz, hogy "kényelmes legyen" nekem is meg kell igazítanom, ez még nem orvosi probléma. Ha minden más szempontból jól működik és elégedett vagy vele, véleményem szerint nincs miért szakorvoshoz menned.
2022. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Esztétikai szempontból pedig nekem nincs vele bajom, h masnak lesz-e azt nem tudom, de maximum akkor műttetném meg bármimet, ha az már nagyon indokolt
2022. jan. 10. 11:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmész szakorvoshoz ő csak indokolt esetben javasol bármikor is műtétet.

(Ha csak nem valami plasztikai dokiról van szó.)

2022. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!