Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem áll fel, mit tudnék ez...

Nem áll fel, mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Már több alkalommal jutottunk el odáig a barátnőmmel, hogy szexelnénk, de addigra mindig megadja magát a farkam...addig minden tökéletes,de ahogy megvan rá az esély h szex lesz...meg se moccan..tudom hogy az idegességem miatt van, de hogy gyűrjem ezt le? pls segítsetek, ha voltatok már hasonló helyzetben

19 éves fiú


2008. dec. 14. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én egy veled egyidős csaj vagyok ;)


Csak annyit szeretnék mondani, hogy nekem is volt már dolgom olyannal, akinek nem állt fel mert rettenetesen ideges volt vagy épp volt valami gondja és az járt a fejében, vagy akármi.


Szerintem ha a barátnőddel szeretitek egymást, akkor ez nem számít neki sőt édesnek fogja tartani és mosolyogni fog veled együtt az egészen :) ha pedig jó fej, akkor segít is neked ebben és megfelelően áll majd hozzá a dologhoz.


Ha egyébként máskor feláll és van orgazmusod is meg minden akkor semmi gond nincsen, megnyugodhatsz.


Velünk amikor ez történt én nagyon szerelmes voltam abba a srácba, és egyáltalán nem néztem hülyének, vagy nevettem rajta vagy valami. Attól még ugyanúgy szerettem, úgyhogy ez nem is számított. És olyan kis édes volt, mert szegényt annyira bántotta, hiába magyaráztam neki h semmi baj nincsen. Mivel nem akarta folytatni ezt a "vonalat" beszélgettünk és elkezdtem neki mesélni arról, hogy velem milyen hülyeségek szoktak megesni szex közben. Meg hogy a nőknél is van ilyen néha ( legalábbis nálam van) , hogy nem megy. Már majdnem sikerül aztán kb. 0 és vége. Csak rajtam ugye nem ennyire szembetűnő ;) Vagy egyszerűen nem megy medig már megszakadok, annyira akarom :DD és nem megy mert nem ott jár az eszem. Ja és aztán erre még jön az, hogy van amikor nő létemre 1,5 perc alatt elmegyek :DDD és annyi. Máskor meg 40 perc se elég és már ég az arcom, hogy basszus már nekem unalmas :P szóval, ne izgulj. Nem olyan komoly dolog ez. És úgyis később lesz jobb, amikor már tudatosan csinálod az egészet.

Különben ismertem pár pasit, akiknek hasonló gondjuk volt, és így vagy úgy mindnek megoldódott ;)

2008. dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Próbálj ne közösülés centrikus lenni a szeretkezéskor. Egyszerűen csak izgassátok egymást, próbáljátok behatolás nélkül a csúcsra juttatni egymást. Legyen hosszú a petting. Egy idő után már egyáltalán nem fogsz izgulni.


Nekem ezt tanácsolták anno.

2008. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm...próbálkozom:)
2008. dec. 15. 14:10
 14/16 anonim válasza:
51%
ha súlyos menj el párkapcsolatterapeutához
2008. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Na a férfi rémálma! Ciki! Nekem még olyan pasival nem volt dolgom, pedig már voltam idősebbel is. Na ez az idősebb 40-50 közötti pasas volt. Amúgy komolyan, beszéld meg a barátnőddel, és persze ne görcsölj szex előtt. Abban, hogy ellazúlj segítsen a csajod, izgasson fel úgy, hogy felejds el a gátlásidat, és nem foglalkozz semmivel, csak magatokkal. Pettingeljetek az elején sokat, nem baj ha nem áll fel, ne idegeskedj, de a csajod legyen megértő. Akkor elégísd ki az újjaddal és a nyelveddel. Ő is izgasson orálisan. Ha ez sem jön be fordulj dokihoz, mert lehet lelki eredetü.
2008. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megoldódott végül?
2021. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!