Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én csak simán pattanásos...

Én csak simán pattanásos vagyok, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Az istennek nem múlnak el a pattanások az arcomról ami nagyon zavaró idegesít és fáj. Arról meg ne is beszéljünk hogy a csajok is inkább kinevetnek ezért. Aszt hittem kamaszkoromból kilépve elmúlik ,de hát nem múlt el. Elég fehér a bőröm és rikít rajta mindig egy csomó pattanás. Be se gyógyul egy kettő lesz helyette másnap.

Arra már rájöttem hogy a szőrtüszők gyulladnak be általában. Meg hogy nagyon termeli a faggyút az arcbőröm. Milyen tippeket tudnátok adni hogy megszabaduljak ettől a nagyon zavaró problémától?


2011. jún. 14. 02:04
1 2
 1/14 tetro ***** válasza:
zseniális reklám hogy a marketing kérdés mellett megjelenik a banner. gratulálok annak aki kitalálta, tényleg ötletes.
2011. jún. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tessék elmenni a bőrgyógyászhoz! Ő majd ír kencét, ha súlyosabbnak látja a dolgot, akkor gyógyszert, ezek segítenek. Bár esküszöm sosem értem, h ez miért nem jut eszükbe az embereknek...
2011. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít. Tartsd tisztán az arcbőrödet. Használj kénes szappant. A kvarcolás, vagy a napozás is segít. Ez a tinikor egyik jelensége. Általában nyom nélkül elmúlik, főleg ha nem nyomkodod koszos kézzel. A bőrgyógyász is jó ötlet. Csak tartsd is be az előírtakat.
2011. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"zseniális reklám hogy a marketing kérdés mellett megjelenik a banner. gratulálok annak aki kitalálta, tényleg ötletes."


Ez nem is lenne baj, főleg ha a jajveszékelők meg is néznék. Gondolok itt leginkább a fogyókúrás oldalakra. Ott van a szemük előtt a megoldás, meg az eredmény is, de azért ennek ellenére is megkérdezik, hogy ha holnap kezdeném a 270 napos fogyókúrát, azért még ma megehetek egy fél tehenet, egy kis diétás uborkasalátával?

2011. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ugy olvastam hogy a méz jót tesz a pattanásoknak és hamarabb eltünik jót tesz a zsíros bőrnek a sok cukortartalom és a p értéka miadt.
2011. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ph értéke miadt*

előző voltam

2011. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem.. Kösz a sok megoldást. A bannerek óránként változnak most lábujjfesték reklám van! Fogyni meg nem akarok az egy másik csatorna! Orvoshoz nem szeretek járni ha nem muszáj plusz még drága is! A Tinikorból meg már kinőttem vagy 15 éve! -De azért kösz a sok válaszért fele értelmetlen volt! :D Majdnem ott vagyok ahonnan elindultam pedig 2x íromki ezt a kérdést...
2011. jún. 16. 16:04
 8/14 anonim válasza:
naponta mosd le 3x hideg vizzel az arcod:D
2011. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Okés, hogy nem kaptál csodatanácsot, viszont a javasoltakból sem tartottál be semmit. Javaslok én neked igazit: mivel elég idősnek látlak, éljél rendszeresen nemi életet. Az a valódi gyógymód. Már ha van kivel.
2011. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tetro ***** válasza:
figyelj, nekem még mindig elég rossz a bőröm pedig már nem vagyok tinédzser. most dolgoztam fél évet a karib-térségben. állandó napsütés, nagyon magas tartalom, reggelente úszás az óceánban. meg ugye szinte csak gyümölcsöket ettem a dzsungelben. és a bőröm teljesen letisztult. nagyon jó módszer. javaslom neked is.
2011. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!