Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok kézfej szőrtelenítés...

Srácok kézfej szőrtelenítés van aki szokta?

Figyelt kérdés
Csak a kézfejet vagy a karokat is? Lehetne csak a kézfejet szőrteleníteni? Mivel szőrteleníted? Milyen gyakran? Hányéves vagy?

2022. jan. 15. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

Mi a francért szőrteleníteném?? 😂


Há így akarok én kinézni??? [link]

2022. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
#1, miért, a pasid nem szereti a csupasz lukat? …🌈
2022. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Undorítónak találom ha ég pasi szőrteleníti a karját, lábát. Felesleges. Továbbá semmi szexi nincs benne amikor szúrja szex közben a visszanövő szőr a másikat
2022. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát eddig még nem igazán érkezett értelmes válasz. Kedves 3-as a kérdés nem a kar és láb szőrtelenítésére vonatkozott. A kézfej az nem a kar, de azért köszi.
2022. jan. 15. 13:05
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Legyantázod, leborotválod, epilátor, szőrtelenítő krém. Mégis mit vársz, mit mondjunk? Ismered a szőrtelenítési módokat. Vagy talán azt gondolod, hogy újat találunk fel csak neked hirtelen a kedvedért? Ember gondolkozz már!


Na meg tisztára idiótán nézne ki, ha a csukló után hirtelen abbamaradna a szőr. Férfi vagy, legyél igényes, de hülye ne.

2022. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy nem a véleményeteket kérdezte, hogy nektek tetszik e 😃

Egyébként borotvaval a legegyszerűbb és onnan szeded le ahonnan akarod nincs ezzel semmi baj, jobb mintha szőrös majomkinezetu Tarzan lennél

2022. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Ha lelehet borotválni a kézfejet, akkor miért a kérdés??

Arról nem beszélve hogy a hány éves vagy, ez minek?

Tök értelmetlen kérdés .

2022. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Én szoktam, de az egész karom. Túl szőrös, ritkítani nem tudom, pusztán ez a fő oka. Amúgy meg bizonyos szakmákhoz, mint pl pék kötelezővé is tenném.

Módszer tekintetében nyilván gyanta, epilátor jobb, netán IPL, amúgy meg marad a borotva, krémnek nem vagyok a híve annyira.

Gyakoriság függ a módszertől. Nem szeretem amúgy ha borostás vagy szúr, vagy szemmel láthatóan látszik, hogy le lett szedve, nem csak alapból szőrtelenebb típus vagyok. Azért annyira megszállott se vagyok, sokszor kicsit tovább hagyom, így borotva esetén is lehet napitól egészen 1-2 hetente.

Engem nem izgat különösképp ki mit gondol róla, el tudom dönteni hogy érzem jól magam, nem lettem tőle meleg se. Környezetemben se volt aki negatívan fogadta volna, lányok terén se. Szóval igazából probléma ilyenekből sose volt. Valakin alapból szinte nem is nő...

24f

2022. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. Köszönöm, végre egy válasz mely értelmesen a ténylegesen feltett kérdésre válaszolt
2022. jan. 15. 17:01
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Én szoktam, de a karokkal és minden mással is együtt.

Kipróbáltam epilálni, gyantáztatni, gyantázni, és borotválni is. Mostanában borotválom lustaságból, mert ez a leggyorsabb módszer. Kb hetente borotválom.


35F

2022. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!