Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok kézfej szőrtelenítés...

Srácok kézfej szőrtelenítés van aki szokta?

Figyelt kérdés
Csak a kézfejet vagy a karokat is? Lehetne csak a kézfejet szőrteleníteni? Mivel szőrteleníted? Milyen gyakran? Hányéves vagy?

2022. jan. 15. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

"Amúgy nem a véleményeteket kérdezte, hogy nektek tetszik e"

de azért te is kifejtetted a tiédet

2022. jan. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén, 5-ös konkrétan az összes módot felsorolta, mégis totálisan le lett pontozva. Egyet kihagyott, a lézeres szőrtelenítést, azonban igaza van.


Őszintén szólva nem értem, hogy ez miért kérdés, amikor minden lehetséges szőrtelenítés és annak a hátránya, előnye megtalálható az interneten. Továbbá a kérdezőt sem értem, hogy miért nem fogadja el azokat a válaszokat, amik leírják a szőrtelenítés módját. Az igaz, hogy van hozzá fűzve egyéni megjegyzés, de ettől függetlenül a válaszban benne van a kérdésre feltett válasz.


Kérdező, az 5-ös válasza, plusz a lézeres szőrtelenítés kiegészítése az én válaszom.

2022. jan. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%

Még egy kézmodellnek is szőrös a keze:

[link]

2022. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
11-es, lehet, de legalább én nem vittem bele a nemi identitást, mivel nem a szortol függ, de ehhez kell egy kis agy amivel ezt feltudod dolgozni 😃
2022. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen,én szoktam.A kézfejemet és az ujjperceimet is.Sötét,hosszú szőrszálak vannak rajta,nem túl erős,viszont sűrű.Nekem jobb így.A karomról rövidebbre vágom testszőrnyíróval,de néha teljesen leszedem. Nem vagyok meleg,csak nekem így kellemesebb.
2022. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!