Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítenél nekem?

Segítenél nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valaki lenne olyan kedves és tudna nekem segíteni abban, hogy egy fül-orr-gégész szakorvosnak tudna adni egy elérhetőséget? Egy email címet például, nagyon fontos kérdésem lenne hozzá, azért is akarom, hogy magyar legyen mert én felvidéken (felvideki magyar vagyok) élek nem tudok szlovákul. Voltam én itt dokinál csak nem értettük meg egymást. Ezért kérem aki tud egy email címet adni annak nagyon megköszönném, mert én akármennyit keresek interneten nem találok. Előre is köszönöm.

2022. jan. 16. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez kb esélytelen, ha csak nem magandoki.

Senki nem pazarolka az idejet ingyen, igy is sok a munkaja.

2022. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyebkent van webdoki, ahol panaszt lehet irni ingyen, aztan csak ido kerdese h válaszolni fog.
2022. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én nem tudok azon a környéken orvost, mert nem ott élek. Azonban panaszt tudsz tenni, és javaslom, hogy tegyél is. Hátha fordul a helyzet.
2022. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kategóriában inkább ilyen makk pucolós, papula nyugtatósok vagyunk.
2022. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!