Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladásból mennyi...

Prosztatagyulladásból mennyi idő a teljes felépülés ha felfázás miatt alakult ki? (22 F)

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 15:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Küldtem vizelet mintát kitenyésztésre de nem tálaltak semmit, gyógyszert se kaptam viszont még mindig nem olyan mint előtte. Szerintetek mi a teendő?
2022. jan. 31. 09:42
 12/19 anonim ***** válasza:

A prosztata gyulladása nagyon sok esetben másodlagos betegség. Bélprobléma, feszes medence és végbél izomzat a STRESSZ miatt, ételintolerancia,hormon probléma, sok ülés miatt romló vérkeringés... Az urológus, ha negatív a vizelet, akkkor vakarja a fejét, mert valódi gyulladás nincs igazából. Utánajárni meg ő nem fog. Állítólag a prosztatagyulladások 90+ százaléka ilyen külső okból ered.


Amit te is megtehetsz kérdező. Kisvirágú füzike és tökmag olaj naponta minimum 3 hónapig. De ez csak az orvos terápiája mellett.

2022. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, eddig csak antibiotikumot kaptam de kell vinnem sperma- és vizelet-mintát. Remélem mielőbb rendbe lesz. :)
2022. jan. 31. 11:49
 14/19 anonim válasza:
Pontosan ez a következő lépés. Ondó mintaból mindig kimutatható milyen baktériummal állunk szembe és ez alapján az adott baktérium ellen írnak fel antibiotikumot. Csodalkozok, hogy eddig még nem történt ondó vizsgálat. Szedj az antibiotikum mellé probiotikumit, Normaflort például, hogy ne kezdje ki az emésztésedet az antibiotikum.
2022. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a segítségetek!
2022. jan. 31. 21:19
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia , mi a helyzet azóta veled? Neked mik a tüneteid?
2022. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Voltam urológusnál és megvizsgált, ultrahanggal is. Kaptam antibiotikumot még kúpot. Már az első nap után jobb lett határozottan. Egyelőre szedem a gyógyszert és bízok a gyógyulásban! :)
2022. febr. 2. 20:38
 18/19 anonim ***** válasza:
Milyen antibiotikumot kaptál?
2022. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia, kicsit későn válaszolok. Ampicilint (1000-est) kaptam 2 hétre.
2022. febr. 21. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!