Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázás miatt fájhat a makkom?

Felfázás miatt fájhat a makkom?

Figyelt kérdés
Tegnap kerti munkát végeztem egész nap. Sajnos nem figyeltem eléggé oda, és felfáztam. Sűrűn járok vizelni, viszont időnként belenyilall a makkomba ilyen érzékenység érzet, nem fáj, csak kellemetlen. Ez lehet a felfázástól? Illetve a forró fürdőn kívül még mit érdemes csinálnom?
2022. jan. 21. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem inkább a húgycsőnél érzed?
2022. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz menni. Nyilvan ha tenyleg hugyuti fertozesrol van szo, azt nem oldja meg a viz.

Esetleg probalkozhatsz tozegafonyaval, d-mannoz, ilyesmikkel, de ha nem javul par napot belul, akkor antibiotikum kell.

Es persze igyal sokat, az fontos.

2022. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1) így már be tudtam hatàrolni, valóban a hugycső környékén érzem. Viszont mióta kiírtam a kérdést, elmúlt. :)
2022. jan. 21. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
1 ora alatt? Akkor ez egy igazi csoda.
2022. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem biztos hogy gyógyult vagy,csak tünet mentes.

De inkább gyógyult legyél .

2022. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkiabáltam, nem múlt el, megint érzem. Várok pár napot, hátha előbb-utóbb elmúlik. Orvoshoz nem tudok most sajnos menni, mert nem vagyok beoltva és nem látnak el.
2022. jan. 21. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A kerti munkába ha mozogsz, nem lehet felfázni.
2022. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!