Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért sérül a nemi szervem...

Miért sérül a nemi szervem mostanában minden szexuális aktus után?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy a fitymafék körül rendszeresen látok egy vágást, sérülést, amely általában szex közben keletkezik.

Zuhanyzás közben szoktam észrevenni, hogy nagyon fájdalmas lehúzni a bőrt.

Lehet valamit tenni ellene, illetve a gyors gyógyulásért?



2022. jan. 24. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Óvszert használsz?
2022. jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, egy párom van, esküvőnk lesz és a gyereket sem zárjuk ki.
2022. jan. 24. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a megfelelő síkosítás hiányában történik.
2022. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2

Akkor azért van... Én is a sikosítót javaslom, a guminál is azért nem szokott lenni ilyen baj, mert csúszik és nem súrlódik.

2022. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég nedves a párom, illetve síkosítottunk is, de fáj szexuális együttlét után. Voltvérvizsgálatom nemrég, nemi fertőzést nem találtak nálam, szóval valami más féle probléma lehet, de elég kellemetlen, mert így jelentősen kevesebbet tudok szexelni, mint amennyit valójában szeretnék.
2022. jan. 30. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt jó darabig. Óvszert én sem használtam/használok, mert már mi is friss házasok voltunk, meg mindegyik szorít (hosszúnak nem olyan hosszú, de túl vastag emiatt irtó kényelmetlen).

Vagy fél évig így volt legalább. Szex után állandóan csípett, meg a féken ott volt a heg. Már nem emlékszem hogy múlt el.

De azóta is van baj a fitymámmal, maga a bőr is mint ha túlságosan szűk lenne, ha 1 hétig nem szexelünk, akkor "elszorítódik" és aktus után vizenyős lesz, feldagad. Ha nincs használatban nehezen jön vissza a bőr. Már a harmadik ilyen eset, csak most megijedtem, mert tegnap óta csak ma estére ment le rendesen, az egyik érnél még mindig van egy nagyon pici:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Máskor 1 óra alatt elmúlt, meg nem is volt ilyen hatalmas.


Ezeket figyelembe véve nem hülyeség a körülmetélés. Én is erősen elgondolkodtam rajta, mert mindig van valami a fitymámmal. Ez a fék dolog is nagyon kellemetlen, vagy próbáljátok szüneteltetni egy két hétig a szexet, vagy bőséges síkosítót használjatok.

Akkor is, ha nedves a párod, mert a síkosító sokkal sikamlósabb, mint a puncinedv.

2022. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!