Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen egészségügyi problémára...

Milyen egészségügyi problémára utal, hogyha nem szedek cinket, akkor gyulladt a péniszem?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy szűz vagyok, valamint soha nem drogoztam…

Nem járok uszodába, soha nem használtam nyilvános mosódót és szociális fóbiám van…

Csak itthon, a fürdőszobában vagyok meztelen, mindig tiszta kézzel és törölközővel nyúlok a péniszemhez.


Tehát fertőzés szinte teljesen kizárt…


Viszont már egy ideje, kizárólag a merev péniszem enyhén piros, kicsit ég és viszket a makkon a bőr, illetve ha önkielégítek ahol megfogom a fitymát (tiszta kézzel), az is erősen irritálódik…

De csak akkor ha önkielégíteni próbálok, a “súrlódás” hatására történik ez.


Ha szedek 25mg-os “jól hasznosuló” CINK tablettát, a probléma már a 2., 3. napon teljesen megszűnik és tökéletesen rózsaszín marad minden, aminek annak kell lennie… Illetve semmilyen rossz érzés sincs, önkielégítésnél sem.

Tehát maximálisan egészségesnek tűnök.


Azonban ha leállok a CINK tablettával, legkésőbb egy 7 múlva ismét jelentkezik a probléma.


Mi lehet ez?


Még régebben, amikor nem tudtam hogy a CINK megoldja a problémámat, a háziorvos ajánlott egy krémet, az azonban csak rontott a helyzeten…

Úgyhogy egyelőre a rossz tapasztalat miatt, meg mert időm sem engedi, nem szeretnék orvoshoz menni, csak tippek érdekelnek hogy mi lehet mögötte…


Aztán majd szerintem biztosra, úgyis csak vérképvizsgálattal lehet megmondani.



2022. jan. 24. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
És miért nem akarsz szakorvoshoz fordulni? Urológiára beutaló sem kell, és rögtön diagnosztizálni tudná a szakorvos a problémát.
2022. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1.


Azért mert rengeteget jártam gyerekként orvosokhoz más dolgokkal, apám súlyos pszichés beteg, a nővérem pedig autóimmun betegségben halt meg…


Csak rossz tapasztalatom van az orvosokkal.

Folyamatosan rossz irányba terelnek el mindent… Apámat pl. 20 éve kezelik, paranoid skizofrén, de lényegében olyan mintha teljesen kezeletlen lenne…

Van hogy rájön és nem megy el injekcióra, ilyenkor jelentjük és beviszik.

De lényegében le is tojhatnánk az egészet, mert a viselkedése az egyfolytában maximálisan ugyanaz, ha kezelve van, ha nincs…

Neki már mind1, de ez igenis a magyar egészségügy hibája.

A testvérei és anyám próbáltak beszélni az orvosaival, hogy valamin változtatni kéne, de világosan látszik hogy beadják a kötelező injekciót és azon túl nem érdekli Őket…


A nővéremről meg az utolsó heteiben derült ki, hogy egyáltalán nem is amiatt haldoklik, amit előtte kb. 1 évvel diagnosztizáltak…


Egyszer hasfájással kerültem gyermekkórházba, nem tudták hogy mi bajom van (lehetett volna akár vakbélgyulladás is).


Egy olyan csecsemővel ragadtak egy szobába, már az első napon aki vérhastól szenvedett!

Egy paraván féle volt csak az ágyam és a babaágy között!

Én 15 év körüli voltam, de megkértek arra, hogy néha figyeljek a csecsemőre!

És kb. 2-3 óránként néztek csak rá.

Ezt a mai napig nem tudom elhinni…


Szóval, bár nem egy proli vagyok akinek az orvostudománnyal van baja, a magyar egészségügyből köszönöm, de nem kérek!

Még pár év és lelépek egy civilizált országba és ott majd adok egy esélyt az ottani orvosoknak… Aztán majd meglátjuk.

2022. jan. 24. 14:11
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy mi bajod van, de valószínűleg itt nem kapsz választ. Vannak oldalak, ahol tudsz kérdezni orvostól, de én a helyedben bármilyen rossz tapasztalat is van, akkor is elmennék orvoshoz, konkrétan bőrgyógyászhoz, mert bizony ez valószínűleg kivizsgálást fog igényelni, és nem elég annyi, hogy cink hatására elmúlik a vörösödés a péniszen.


Ha pedig a kezed is olyan lesz, ahol hozzáér, akkor valószínűleg akár az előnedv vagy a spermium PH-ja is ludas lehet. Szóval mint írtam, ez egy kicsit összetettebb, minthogy itt meg tudjuk válaszolni, tehát orvos felkeresése mindenképpen javasolt.

2022. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

2: húha....


Azért ez már a hipochonderségen is túlmutat, itt kívülálló nem fog tudni neked segíteni...

2022. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3. Ez is egy olyan oldal…

Ha mindenhova azt írjátok csak a kategórián belül, hogy a kérdező menjen el orvoshoz, akkor mi értelme a kategóriának?!


#4. Na és mi ezen a hipochondria?

Egyáltalán tudod mi az?


Egyrészt nem vélt tüneteim vannak, hanem konkrét fizikai elváltozással járó tüneteim. Egy hipochondernek általában nem ilyen van…

Másrészt, én nem következtettem semmire ennek kapcsán, hogy mi bajom lehet.

Pont az a célom, hogy valamire logikusan következtethessek a fent leírt tünetek alapján.

Egy hipochonder nem így tesz. Ő AIDS-re, meg agydaganatra gondolna, hiába semmi értelme…

2022. jan. 24. 14:37
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
5: nem akartam paranoiát írni, elnézést.... Akkor most leírtam.
2022. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5. Akkor csak az okoz problémát, hogy egy értelmes véleményt alkoss egy EÜ problémával kapcsolatban?


Az már nem, hogy pszichiáter szakorvosi diagnózis állítás fel? :D

2022. jan. 24. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

3-qs vagyok. Egyikünk sem orvos, és mint írtam ezt valószínűleg ki kell vizsgálni. Most mi adjunk neked beutalót vérvételre? Vegyünk mintát az ondódból?


Amiben tudunk segítünk, de ilyenről még csak nem is hallottam, és szerintem itt nagyon sokan (senki) sem.

2022. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

7: de hogyan alkossunk véleményt, ha nem vagyunk szakemberek???


Elvétve előfordul, hogy itt orvos is gyakorizik, de az is lehet, hogy csak egyesek ezt állítják magukról.

Ezért is veszélyes egy ilyen anonim felületen eü. problémára választ várni.

2022. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
2022. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!