Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógus tud segíteni herefájd...

Urulógus tud segíteni herefájdalombam?

Figyelt kérdés

Abszurd a kérdés tudom.


Vázolom a helyzetem röviden:

2 hónapja fennáll tompa nem fájdalmas de zavaró érzés a herémben. Lágyéksérvre gondolok ám a fájdalom nem fokozódik mozgás hatására. Elváltozást nem találtam.


Azt olvastam lágyék sérv esetén sebészetre kell menni de már mindjárt én kerülök sorra 1 hónap után a vizsgálatra.


Mind ezek mellett hasonló fájdalmat érzek az alhasamban.


Tudom lassan kiderül, hogy mi az eredmény de a kíváncsiság megöl, hogy mi lehet a bajom és azt akarom, hogy elmuljon.


Jobb lett volna ha sebészetre megyek? Vagy esetleg belgyógyászatra?


Fiatal vagyok és e mellett még aranyerem is van. Kicsit aggódom, hogy rövid életem lesz, vagy rövid lesz az egészségben eltöltött időm ha már olyan panaszaim vannak amiknek nem kéne.



2022. jan. 25. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Urologus. Felesleges azonnal temetni magadat, ezek a betegsegek nem feltetlenul csak az 'oregeket' kinozzak, es a legtobb esetben eredmenyesen gyogyithatoak.
2022. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberben nagyon fájtak a heréim. Felváltva, de inkább a jobb (80%). Harmincas vagyok, tehát relatív fiatal. Én is net alapján állítottam fel diagnózist, holott se én, se a feleségem nem talált eltérést a heréken. Mire eljutottam sz orvoshoz, teljesen bemeséltem magamnak, hogy ez kétoldali hererák és kasztrálnak mint egy kutyát. Az orvos alaposan megvizsgált, nem igazolható prosztatagyulladást diagnoztizált. Ez se jó, de jobb mint a rák. Kaptam gyulladáscsökkentőket, járok kontrollra, hónapról hónapra jobb, remélem hamarosan teljesen rendbe jön. Most már alig érzek valamit. Bár azt is mondta az orvos, hogy valakit élete végéig elkísér.
2022. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató és egyben érdemi válaszokat!
2022. jan. 25. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
UrUlógus semmit, mert az nem létezik. Ellenben urológus segíthet, ha elmész. A korodat kellene tudni, hogy megfelelő orvoshoz küldjünk.
2022. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekelne mi lett a sztori vége azoknak szól.


Szerencsére semmi bajom sincsen. Volt egy régi visszér de az se rosszabbodott. A rengeteg ülés ami a munkámból fakad az okozhatja.

2022. febr. 3. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!