Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » STD betegség okozhat tartós...

STD betegség okozhat tartós herefájdalmat ha antibiotikummal kezeltek?

Figyelt kérdés

Voltam egy csajjal aki csak orálisan kielégített szex nem volt. Nem védekeztünk. Az nap nagyon sok fizikai munkát végeztem és a nap végére elfáradtam. Elkaptam egy enyhe hugyúti fertőzést, semmi látható tünet nem volt csak fájt a pisilés, de mentem egyből magándokihoz. Felírt 1 antibiotikumot nem javult aztán felírt egy erőset és elmúltak a tünetek. Közben elkezdett enyhén fájni a bal herém. 13 évesen visszeret találtak benne.


A here fájdalom 2 hónapja fenn áll. Nem fájdalmas viszont zavaróan rossz.


Szerintetek ha STD miatt lenne úgy hogy 2 antibiotikum kezelést is kaptam? Vagy here visszér a megeröltető fizikai munka miatt? Már kértem időpontot urulógiára. Neki kellene mondanom, hogy volt egy éjszakás kapcsolatom?


21/F



2022. jan. 6. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
2 honap az kemeny csak golyoid2 fajnak vagy mas is?
2022. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak a bal
2022. jan. 6. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!