Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22éves férfi vagyok. Mi...

22éves férfi vagyok. Mi lehet az oka ha nagyon eltorzult az arcom nagyon rövid idő azaz kb 2-3hét leforgása alatt ennyire fiatalon? (Bővebb kifejtéseM lentebb)

Figyelt kérdés

A szemem körül nagyon csúnya szinte már fekete karikás.

Az arcom be van esve és olyan mintha el lenne deformálódva. Ezt így írásban kissé nehézkes megfogalmazni de

röviden és érthetően olyan mintha legalább 3napja 1percet sem aludtam volna!

Az étrendem rendben van.

A mozgásom is megvan.

Az alvással sincs problémám mivel a napi 7-8óra megvan.

Viszont magánéleti problémák miatt szorongok kissé bezárkozotnak érzem magam. (Ezt nem nagyon szeretném kifejteni jobban ha lehet)

És egy ideje azt érzem szinte semmibe sem találom a boldogságot.

De ezek sem annyira vészes problémák!


Mi lehet velem baj ??

Miért néz ki úgy arcom ennyire fiatalon mint ha egy lezüllött alkoholista tudatmódosító szerelem elő legalább 40-50eves ember lennék ?? Mindez fiatalon! :(

Ha lehet értelmes válaszokat és tanácsokat szeretnék mivel annyira komoly a dolog hogy ezt már mások is mondtak! Családban,barátok ismerősök is!


2022. jan. 25. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Egyél több zöldségfélét, kevés húsfélét, igyál legalább 3-4 liter vizet naponta és legalább 1-1,5-2 órát sétálj a szabadban.

Vegyél a gyógyteát, amitöl jobban alszol meg próbáld magad lelazítani (relaxációs módszerekkel).


Az nem elég, hogy az étrended "rendben van", a több zöldség, kevés hús segít a szervezetednek egyensúlyba jönni, a "mozgásom is megvan" szintén nem feltétlen optimális, ha nem a szabadban vagy hosszabb ideig, a "napi 7-8 óra" alvás meg csak akkor elég, ha tényleg mélyen, piheneteöen tudsz aludni, ami stressz esetén nem jellemzö.

2022. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Semmilyen betegséged nincs? Lehet hogy mégsincs meg a kellő pihenésed sem mert írtad hogy magánéleti gondjaid vannak és akkor ettől úgysem tudod kipihenni magad kellőképpen
2022. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Én felkeresnék egy jó természetgyógyászt. Nem hiszem itt, hogy bárki is látatlanban tud diagnózist felállítani.
2022. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Csináltál laborvizsgálatokat? Nem, különben írtad volna. Pedig ott kezdődik. Lehetsz vérszegény vagy bármi egyéb vérprobléma. El kell kezdeni kivizsgálni a potenciális betegséget a háziorvosnál.
2022. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!