Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbélrákom lehet?

Végbélrákom lehet?

Figyelt kérdés

22 éves fiatal srác vagyok.

Vasárnap reggel vettem észre, hogy székelés közben fájt a végbélnyilasom (éles fájdalom) és utána elenkpiros vér lepte el a WC papírt illetve magát a WC t. A probléma azóta fennall nálam. Olvasgattam az interneten, ami azt írja hogy ez a végbél rák tünete.


Tudni illik, hogy én már elég régota küzdök aranyerrel (kB 6 éve és évente 1x ha elojon), de most ez a legdurvabb és sok vér szokott urulni. Minden szekelesem fáj, amikor pedig nem ülök a WC n akkor gyakran érzek viszketést.


A legtöbb kaját chilisen eszem (3-4 chili csepp).



2022. jan. 25. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
99% hogy aranyér, de mivel 6 éve tart, és súlyosbodott, menj el orvoshoz vele.
2022. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán jön elő. Multheten voltam covidos és vasárnap reggel ez fogadott engem.. Nagyon megijedtem, mert ennyi vér még sosem jött
2022. jan. 25. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Berepedt a végbélnyílás. Nyilván túl kemény a béltartalom. Megfelelő vérzéscsillapító krémmel kell kezelni a sérült területet az étrendet pedig úgy kell összeállítani, hogy a széklet laza legyen. Ha a vérzés elmúlt, akkor Reparon kenőcsöt lehet használni.
2022. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aranyér
2022. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!