Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3napja vagyok koronavirusos...

3napja vagyok koronavirusos egyenlőre semmi nem javult láz torokfájás szárazkohogés stb kinek mennyi idő volt a felépülés?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

első 2-3 napon torokfájás fejfájás láz, 4.-dik naptól 3 napig orrfolyás


utána csak a szárazköhögés maradt, enyhe torokfájással

most 10 napja a tünetek jelentkezésének


hátiorvos aszonta mehetetk dolgozni, mert a köhögés lehet eltart még 1-2 hétig is, az lassan múlik el

2022. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 nap.
2022. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ImPPP válasza:

7.napon vagyok, nálam első 2 napon volt orrfolyás, láz 1 alkalommal, a torkom még mindig uan.úgy fáj ( szörnyen ), de a kozerzetem rosszabb, nagyon gyenge vagyok...

Mielőbbi gyógyulást kívánok, mindannyiunknak! ♡

2022. febr. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam covidos egy év különbséggel, mindkét alkalommal 3 napig tartott. Viszont az első alkalommal 6 hétig nem éreztem ízeket és szagokat. Más bajom nem volt egyszer sem, csak levertség és tüsszögés pár napig.
2022. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egyéni! Mindenkinek a saját szervezete, egészségi állapota határozza meg. Lehet statisztikai átlagot vonni, ám az nem általánosítható senkire. Maximum egy viszonyítási alap lehet. Ha minden jól alakul, akkor ilyen lesz a lefolyása, de ettől eltérhet.


78 éves édesanyámnál hasmenéssel, majd véres széklettel kezdődött. Bevitte a mentő, de nem fektették be a kórházba, hazaküldték még aznap éjjel. Hajnalban meghalt! Ugyanabba a kórházba vitték be a patológiára. 27 nap után kaptuk meg a hamvait és a halotti bizonyítványt. Egy szó volt ráírva: szívelégtelenség. Semmi mulasztást nem állapítottak meg.


Barátom náthaszerű tüneteket tapasztalt, pozitív lett a teszt. Néhány nappal később nehéz légzés miatt éppen 53. születésnapján került kórházba. Nem egészen két héttel később meghalt szív elégtelenségben. Pedig ő volt az egészség mintapéldája! Sportos alkat, pozitív életszemlélet, káros szenvedély és krónikus betegségek nélkül. :-o


Két másik kollégámnak pedig visszamaradt betegség a vírus után. Egyiknél tüdő probléma (ő túlsúlyos, magas várnyomással), másiknál máj gondok (ő előtte nem volt beteges). :-(

Unokaöcsém családjában mindenki elkapta (valószínű a kislány hozta haza az iskolából). Neje és a gyerekek kis nátha szerű tünetekkel megúszták, unokaöcsém viszont négy hétig szenvedett vele. Azóta jól van!

Természetesen, ezek a legrosszabb tapasztalatok. Mások, akik környezetünkben elkapták pár nap alatt túl lettek rajta.

2022. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azóta ez a 8.nap nekem már csak a köhögés van de úgy érzem sose fog elmulni
2022. febr. 4. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!