Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet az, hogy egyik...

Mitől lehet az, hogy egyik alkalommal semmi spermiumom nem jött?

Figyelt kérdés

Az történt az egyik nap, hogy elélveztem, de nem jött ki semmi. Nézem, tök száraz az egész. Elszorítva nem volt, nem volt más színe sehol, nem fájt, nem volt semmi egyéb, csak az, hogy sperma nem jön. Utána kellett pisilnem, elmentem vécére és tök normálisan minden hiba nélkül elvégeztem a dolgomat a vécén.


Előtte való alkalommal is, meg utána az első alkalommal is jött genyó, szóval nem értem mi volt a gond. Egyszer "kihagyott" a termelés, vagy mi?


2022. febr. 12. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

"egyik alkalommal semmi spermiumom nem jött"


Mikroszkóppal megnézted tán?

2022. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Van hogy ha előtte elmentél utána már kiürül és nem jön. Én például innen tudom ha kevés jön vagy egyáltalán nem jön a férjemnek hogy előtte biztos masztizott. :D
2022. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
vagy nem volt annyira felizgulva ez is lehet egy ok
2022. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
19%
Retrográd ejakuláció is lehet. Ez az, amikor visszamegy az ondó a prosztatába. Veszélyes dolog hosszútávon, úgyhogy szakorvost keress fel.
2022. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Milyen gyógyszereket szedsz?
2022. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt zavaros a vizelet? A retrográd ejakuláció során ugyanis az ondó a húgyhólyagba űrül.
2022. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1-es: hogy írjam le másképp? :D nem jött ki semmi a p*csömön.

Előző nap élveztem el utoljára, szóval nem volt az olyan korai. Másnap elélvezek, de nem jön semmi, aztán utána való nap meg minden rendben.

3: az még nem ok arra, hogy ne működjön...

5: semmilyen, életemben sosem szedtem gyógyszert. 36 vagyok.

6: nem, egyáltalán nem. nagyon enyhén sárgás, mint mindig.

2022. febr. 12. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez az u.n. száraz elélvezés (tantrikus szex). Az orgazmus ugyanis egy idegrendszeri történés, elektromos kisülés (az agyban), ami nem feltétlenül kapcsolódik az altesti izomműködések következtében fellépő ejakulációhoz (sperma kilövellés).
2022. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"1-es: hogy írjam le másképp? :D nem jött ki semmi a p*csömön."


Ondónak talán, ahogy hívják. A spermium teljesen más. Férfiként azért jó lenne ezt tudni, nem? :/

2022. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es: AKkor menj és tanuld meg a különbséget ;)
2022. febr. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!