Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitol lehet ez, vajon prosztat...

Mitol lehet ez, vajon prosztatagyulladas?

Figyelt kérdés
Kb 6 honapja jelentkezett, h9gy onkielegites utan neha csipo/ég to erzest ereztem. Utana tea fogyasztasra rendbe jott egy ideig. Most 2 honapja megint jelentkezett es volt 1 het amikor ereg egeto erzest ereztem az anusom kornyeken es a hogycsovembe a nap eggyes szakaszain. Megint elkezdtem cickafark teat fogyasztani mezzel 1,5 hetig es semmi panaszom nem volt. Kb 4 napja abbahagytam es kimentem a barataimmmal egy sorozgetesre. Amikor hazaertem ra 2 orara megint jelentkezett es azota enyhen de megint egeto erzest erzek. A heten fogok beszelni orvossal is, de felek nehogy komoly baj legyen. Most sok tanulnivalom van es kb egesz nap ulok. Szerintetek mi lehet?

2022. febr. 13. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:
19f
2022. febr. 13. 11:50
 2/7 A kérdező kommentje:
Egesz ejjel es reggel fajt most megittam egy teat es mar sokkal jobb, mi lehet ez. A raktol felek de az nem mulna el teatol szerintem. Velemenyek?
2022. febr. 13. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban a prosztatarák esélye szinte 0. Gyulladás lehet, de egyszerűbb, ha felkeresel egy urológust, aki megvizsgál.
2022. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a megnyuktato szavakat, a heten Penteken kaptam idopontot csaladorvosnal:)
2022. febr. 13. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem szeretem gyógyszert szedni, hanem teázok, és egyéb gyógynövényeket használok elsősorban, de az lehetetlen hogy 1 tea után 2 órával már ne legyen gondod.


A leírás alapján gyulladás van a szervezetben, amit antibiotikum nélkül nem fogsz tudni kikezelni. Azonban egy bögre gyógytea és pikk pakk jól vagy, nos, ez arra utal hogy eléggé pszicho rész is van benne.

2022. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Panaszaid háttérben idült prosztatagyulladás állhat, urológiai szakvizsgálat lenne javasolt. Családorvos nem tudom mennyire tudja ezt kivizsgálni (pl. rektális prosztatavizsgálatot végez-e), ill. mennyire áll neki kezelni (és ha nekiáll azt mennyire szakszerűen tudja megtenni). Vizeletvizsgálat is mindenképpen indokolt.
2022. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menny el egy urologushoz is. Engem a családorvosom oda küldött és 1 labor után kaptam rá gyógyszert, kb megváltás volt a fájdalom eltűnése. Bár még van egy enyhe diszkomfort érzésem ág ás föld az elejéhez képest.
2022. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!