Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Élhet nemi életet, akit...

Élhet nemi életet, akit prosztatarákkal kezelnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg tünetmentes prosztatagyulladásom van, igaz, hogy az orvosom szerint minimális esélye van, de én mégis aggódok az miatt, hogy rákos megbetegedés lesz belőle. Elég ijesztő dolgokat olvastam a kezelésekről (prosztata eltávolítás, kasztrálás), továbbá tudom, hogy egy rákos embernek nem ez a legfontosabb, de mégis tudni szeretném, hogy a prosztatarákkal diagnosztizált férfiaknak van-e lehetősége nemi életre?
2022. febr. 16. 18:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat. Igen, sajnos voltak panaszaim, ezért is kerestem fel egy urológust. Antibiotikumot nem kaptam, csak erős gyulladáscsökkentőket 2x10 napig, illetve Proxelan kúpot 60 napig. Ez még tavaly ősszel volt, most volt a 3 hónapos kontroll. Mivel még nagyon ritkán van egy-egy bizonytalan pillanat, ezért mondta az orvos, hogy még nem jöttem ki belőle teljesen, pedig az RDV és az UH alapján is minden ok. Tudom, hogy visszajöhet, ettől is tartok egy kicsit. Azt a pár hetet nem kívánom még az ellenségemnek se. Kérdeztem az orvost a prosztatarák kezelésével kapcsolatban, de ő is csak azt kérdezte, hogy miért foglalkozok ezzel és megkért, hogy ne ezen agyaljak.
2022. febr. 16. 19:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az orvosnak tényleg kár ezzel ennyit foglalkozni. Két dologra kell nagyon figyelned amíg élsz. 1. Soha ne száradjon meg rajtad a vizes fürdőnadrág még 40 fokban sem. 2. Ne a fenekeddel fűtsd fel az autó ülését, vagy kapcsolj ülésfűtést, vagy vigyél magaddal fűtött helyről egy párnát.
2022. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, figyelek majd rá!
2022. febr. 18. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!