Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, fogyással növekedett...

Férfiak, fogyással növekedett a péniszetek látható mérete?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg, hogy nagyobb fogyással nőtt-e a péniszetek látható mérete.

Hány kiló volt, mennyi volt a növekedés? Arányaiban ez sok vagy sem (mennyi volt előtte-utána ha nem probléma)



2022. febr. 18. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Ahogy kisebb lett a hasam, egyre többet és többet láttam a farkamból.
2022. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

-25 kiló


Nem méregettem előtte utána, de ránézésre különösebb méretváltozást nem vettem észre.

2022. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Első válaszoló! Parádés válasz 🤣 először nevettem a héten.
2022. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én faszra tudok hízni, de nem vagyok malac, csak jó húst raktam magamra, mint Rossel Crow annak idején a Gladiátor filmben. Sokkal vastagabb és hosszabb lett, mint amikor vékonyabb voltam.
2022. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
3 Mi ebbe a vicces?
2022. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tisztázzuk. A hízás egyéni, ahogy ez által a zsír rakódása is. A pénisz a vékony emberek esetében is folytatódik a testben. A zsír a férfiak esetében általában az alhasra tevődik, ezt nevezik férfias hízásnak. A pénisz mérete abban az esetben ,,csökken", ha a hízás a lágyékot is érinti. Amikor érinti, a zsírsejtek befedik a kiálló részt, azonban fogyás hatására ha csökken, akkor nő a méret.
2022. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, én a fordítottjáról tudok mesélni. Majdnem 70 kilót híztam az elmúlt években és a péniszem ernyedten már teljesen "elnyelődik" a hájban. Amikor hugyozok két ujammal hátra szoktam húzni ezt a zsírpárnát hogy.. könnyebben menjen a dolog. De na, ne haragudjatok, tudom gusztustalan. Ja szóval ha lefogynék többcentit "nőne", vagyis hát kilátszana.
2022. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
És mi akadályoz meg a fogyásban?
2022. febr. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
vágósertés
2022. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 23 kiló mínusz = 2 centi plusz
2022. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!