Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, fogyással növekedett...

Férfiak, fogyással növekedett a péniszetek látható mérete?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg, hogy nagyobb fogyással nőtt-e a péniszetek látható mérete.

Hány kiló volt, mennyi volt a növekedés? Arányaiban ez sok vagy sem (mennyi volt előtte-utána ha nem probléma)



2022. febr. 18. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
33%

Nagyobb fogyásnál kell hasplasztika is, hogy a lefityegő egykori hasbőrt levágják, mert bármennyire is rugalmas a bőr, azért nem fog teljesen feszesen visszahúzódni. Ha jól tudom ilyenkor végeznek zsírleszívást is, mert a szeméremdombról roppant nehéz fogyni. A barna zsírsejtek peeig csak "összeesnek" fogyáskor, de sosem tűnnek el. Ezért is butaság az olyan zsírsejttördelő csodaeszközök vásárlása, aminek nincs gyakorlati haszna. A leszíváskor viszont extrán figyelni kell az idegellátásra, nehogy erekciós problémákat okozzanak stb.


Sok mozgás és kevesebb kalória keményítőmentes étrenddel (nulla kenyér,pékáru, rizs, krumpli, kukorica) nem lehetetlen a küldetés. Nekem is lement 30kg 18 hónap alatt és valamennyit nőtt a fütyim. Ez függ persze az izgalmi állapottól, a ruházattól, a kinti hőmérséklettől. Vannak ugyebár shower / grower, azaz húsf* és férf* férfiak. De ciki vagy sem, én sem láttam a hasamtól. Lehet ezen röhögni, de ezzel csak gátlasossá es még inkább eszegetőssé teszitek a hozzám hasonló sorstársakat. Uraim, hinni kell a változásban és tökösen tenni érte.

2022. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!