Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 éve van az, hogy nincs az a...

1 éve van az, hogy nincs az a teljes reggeli merevedésem mint eddig, fürdéskor se ami volt eddig le ezért kezdek megijedni ezért fordulok hozzátok. Nincs nagy bajom ugye? (többi lent) 20 éves vagyok!

Figyelt kérdés
A story úgy kezdődik, hogy egyik nap ki vertem és másnapra nem volt az igazi már nem kívántam a maszturbálást stb. Ha jó csajt látok akkor se beton kemény mint eddig, és nincs bennem az a "kanosság" érzése vagy, hogy fogalmazzak, ebből adódóan amikor ki verem és jönne a spricc nincs meg az el élvezés érzése ezért félek, hogy szex közben se lesz meg. Ezen, hogy lehet segíteni? Szüntessem a masztit? (olvastam olyat, hogy 30 nap múlva helyreáll igaz e?)

2022. febr. 21. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Majd akkor kezdj el problémázni, ha a reggeli merevedés már csak a derekadban lesz.

:)

2022. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

A reggeli merevedés nem kötelező dolog.

Addig nincs gond, amíg amikor kell, akkor tudsz teljesíteni. Ha már éles helyzetben probléma van, akkor érdemes orvoshoz fordulni.


Egyébként 20 éves vagy, kezdesz felnőni és nem 15-16 éves srác vagy már, akinek egész nap a mozgó falevélre is feláll. Nincs ezzel semmi gond.

2022. febr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azzal se, ha a maszti élmény nem ugyanaz mint 1 éve? Amikor jön a spricc nincs meg az az élvezet ami volt😅 vagy ezt is így felnőve fogom ki tanulni?
2022. febr. 22. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg más dolgok is foglalkoztatnak, stressz, lelki eredetű dolgok stb stb. Illetve kezdesz felnőni.
2022. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lelki benne van 1 évig küzdöttem egy csajsziert
2022. febr. 22. 16:04
 6/8 anonim válasza:
Túl sokszor csapod ki
2022. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Stressz + túl sok önkielégítés az oka. Aztán ezek miatt mégjobban rápörögsz a témára és ez egy ördögi kör. Egyszerűen próbálj ne gondolni arra keményedik-e a vagy sem. Foglalkozz mással, a napi dolgaiddal, barátokkal, hobbikkal. A merevedésért felelős simaizmok elernyedését nem tudod fejben szabályozni, minél jobban akarod annál kevésbé áll fel. Pont ezért kell ellazulnod meg elengedni kicsit ezt a témát. Ne csapd ki minimum 10 napig (vagyis annyi nekem elég volt, mert ugyanez a bajom volt). Hidd el vissza fog jönni az "étvágyad". Nyugodj meg, nem lesz baj!
2022. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod 7-es ! nyugtat, stressz lehet, tavaly szerelmi csalódásom volt most is küszködök valakiért :)
2022. márc. 3. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!