Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszméretes kérdés, szóval...

Péniszméretes kérdés, szóval mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Ha akarjuk mondhatjuk "átlagosnak" a péniszem, főleg ha világ adatokat nézzük, de nem akarom leírni hogy mekkora mert akkor simán elterelik a kérdést és megkapom hogy "jajj tökéletes átlagos méret, mindenkinek jó".


Tehát a lényeg az hogy a legtöbb nőnek ez nem volt elég, főleg ha rendesen fel voltak izgulva. Szerintem leginkább a vastagsága miatt. Nem feszítette őket. Így hát nem volt jó a szex. Hiába átlagos, úgy vettem észre nem igazán jó az átlagos, nem lesz intenzív élvezetes szex.

Megértem a nők felől is hogy rámondják hogy jó meg minden mert nem akarnak ezzel foglalkozni, nem tudnak mit csinálni, de attól még ez nem így van. Barátaimnak akiknek nagy nekik sokkal másabb tapasztalataik vannak. Nők is sokkal nagyobb méretet preferálnak. Főleg ha hüvelyi orgazmusról beszélünk.

Nem mindegy hogy valakivel lefekszel 1x és egyikőtök sem élvezi és nem is jut tovább a dolog vagy pedig szenvedélyes a szex és mindketten nagyot élveztek. Na de nem folytatom.

Aki hasonló helyzetben van az mit tanácsol? Ez van, ennyi? És nők akiknek van tapasztalatuk?


2022. febr. 27. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha valaha lesz nőd, akkor rá fogsz jönni, hogy nem ez a lényeg.

(A nőt közelről még nem látott barátaidra is ez vonatkozik.)

2022. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nézd, volt már ilyenben részem. Legtöbbnek nem volt elég, én is éreztem hogy tág.

De érdekli őket, nyilván érdekli őket hogy milyen a szex. Csak nem fognak elkezdeni ez miatt hisztizni, ne álszenteskedjünk már. Valamint meglehet hallgatni hogy hogy nyilatkoznak egy nagyról meg egy "átlagosról". Szerintem ezek az "átlagok" is csak le vannak húzva a férfiak kedvéért.

2022. febr. 27. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megtanulod rendesen használni, jobb lesz.
2022. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tőlem ennyi telik, szerintem jól használom. Volt hogy passzolt, akkor semmi baj nem volt elvileg. De az átlag nőben lötyög azzal nem lehet mit kezdeni.

Beszélgettem partnereimmel,szerintük is méret a gond.

2022. febr. 27. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha van szerelemnek mondható érzelem is a kapcsolatban, akkor a szex is megfelelő lesz. Gondolj arra, hogy vannak leszbikus nők is, aki még a tiédhez hasonló szerszámmal sem találkoztak és mégis kielégültek.
2022. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Hosszabb előjátékkal, orális szexszel akkor is lehet javítani az együttléteken. Bár én ilyet még nem láttam, hogy ne lenne "elég" a méret, pedig sokféle méretűt láttam. Lehet a nőknek volt túl tág, akikkel voltál. :D
2022. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal kezdted, hogy átlag méretű vagy. Ha így van, akkor nyilván nem a mérettel van a probléma. Nem használod jól.
2022. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Amíg egy nőt igen hüvelyileg is ki lehet elégíteni 1 ujjal nincs min aggódnod.

Marha menő a nagy farok, de a hüvely 80%-a érzéketlen, hogy a szülés ne legyen még fájdalmasabb, a terület amit keresel a bejárat mögött van a hasfal irányában, csak el kell találnod. Gyakorolj, és lassan, nem a gyorsaság ott az eredményes.

2022. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és rájössz, mi értelme volt a sok egérgörgőzésnek :)
2022. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!