Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendbe jön, vagy érdemes...

Rendbe jön, vagy érdemes dokihoz menni már?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben merevedési zavarom volt, amit betudtam a stressznek. Aztán a mai napon újra működött végre, viszont irtó ciki, de az előjáték alatt elmentem. Sose volt még ilyen, és aggaszt. Újra vissza kell "edzeni" a teljesítési időt? Vagy ez már betegség?
2022. febr. 28. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne betegség? Az én férjem sem teljesít 2x se egyformán.
2022. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Ez nem tűnik betegségnek, valószínűleg a munkahelyi stressz okozta ezt az átmeneti zavart. Mondjuk ha a probléma fennállna több mint 2 hétig érdemes megnézetni egy urológussal, de szinte biztosra mondom, hogy semmi komoly, ha csak egyszer fordult elő.
2022. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Stresszes vagy, ami hatással van a libidóra. Mikor lenyugodtál, full kanosan elsültél egyszer hamarabb az életed során. Szerintem ezt már te agyalod túl, és majd ez fog problémát okozni
2022. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne stresszelj rá, mert az nem segít a helyzeteden. Ha gondolod, akkor előtte kicsit iszogassatok, az segít feloldani a szorongást. Amúgy éjjel/reggel van rendszeresen merevedésed? Ha igen, akkor nem valószínű, hogy szervi ok. Ha ezek után mégis úgy döntesz, hogy felkeresel egy urológust, akkor lehetőleg olyan magánklinikát keress, ahol foglalkoznak merevedési zavarok kezelésével. Tisztelet a kivételnek, de államiban csak a panaszod megoldásával foglalkozna a legtöbb orvos és nem a probléma gyökerével. Ez azt jelenti, hogy felír potencia növelőt és kész.
2022. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!