Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszket a herezacskóm, mitől...

Viszket a herezacskóm, mitől lehet??

Figyelt kérdés
Bal herezacskó alján kezdődött pár hónapja talán egy éve, hogy kipirosodott és viszketett, pár nap vakarás után el múlt, majd 1/2 vagy 3 havonta elő jött újra... Most 2 hete olyat csinált hogy nagyon durván kiszáradt azon a részen ahol kezdődött, konkrétan szét repedt a bőr és hámlott is és hámlik is, de már elindult a végbél felè, fehér színű és ilyen kis mini kör vagy hal pikkely formában válik le az elhalt bőr és a dolog körül mintha kezdene el érzèketlenedni a bőr azaz elhallni, hozzá teszem krónikus allergiás beteg vagyok plusz nem olyan régen műtöttek végbél tályoggal, ezek előtt sosem volt semmi balyom, szóval bekentem sudocrem-el ami a repedèst megszűntette, de a viszketést és a hámlást csak enyhítette,szinte folyamatosan viszket, jó lenne ha kapnèk itt valami érdemleges választ mert nem szeretnék újra altáj vizsgálatokra járni, valami rendkívül kellemetlen. Keresgèltem a neten de még csak hasonló esetet sem találtam és ez elég rèmisztő. Segítsèget előre is köszi.

2022. márc. 3. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem akarsz fordulni?
2022. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, itt nincsenek ,lehet valaki olyan tanácsod ad ami csak árt! Lehet szar elmenni de majd megköszönöd magadnak ha elmúlik
2022. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne vakard és elmúlik.

Viszketés lehet allergia miatt is. Szoktál óvszert használni? Az óvszer is okozhat viszketést.

2022. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ekcéma is lehet. Menj dokihoz vele.
2022. márc. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Mosd meg.
2022. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!