Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl érzékeny a makkom, mit...

Túl érzékeny a makkom, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit gáz kérdés, de az a baj, hogy elég érzékeny a makkom és vannak kellemetlen dolgok emiatt.

Főként orál közben mikor elkezdik izgatni, én meg kb összeszorítom a lábam mert elviselhetetlen, mintha csikiznének. Meg néha szex közbe is eltudja rontani a pillanatokat, ha már érzem hogy majdnem elélvezek de érzem ezt a kellemetlen érzést és le kell lassítsak így be sem tudom fejezni rendesen.

Mit tudok tenni ez ellen? Esetleg járt már más is így? Bocsi ha hülyén fogalmaztam



2022. márc. 3. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A kezeddel izgatod a makkod és idővel majd csökken az érzékenység.


Lehet venni szexshopban sprayt, ami csökkenti az érzékelést, de nem tudom mennyire hatásos és mit tartalmaz.

2022. márc. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez mennyi idő után enyhül?
2022. márc. 4. 07:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt úgy őszintén én vagy bárki más honnan tudjuk?
2022. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát hátha más is járt már így
2022. márc. 4. 08:59
 5/14 Aonime ***** válasza:
Hány éves vagy ? Elég sokat tudna segíteni ha oda írtad volna.. most azt mondod hogy neked olyasmi érzékenysége lehet mint másnak amikor már élvezett vagy hasonló ?
2022. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Előre leszogeznem, hogy nem biztos hogy neked segít, de nálam is ugyanez volt a helyzet.

Már ha a nyelvével is a hegyét elkezdte izgatni, attól csikizest éreztem és majdnem elmentem.

Igy én otthon mikor masztiztam, akkor parfümmel fújtam be a makkomat és az segített.

Igaz csípett egy pár másodpercig, de utána vertem vagy 3 órán keresztül.

Meg is maradt is 35 éves koromra ez a "szerencsés" dolog.

Most kb mikor a hölgyemény elmegy 4x,6x, addig én egyszer.

De az élvezet ugyanúgy megmaradt és nagyon jó.

Te tudod, hogy kipribalod e vagy sem, de ez csak egy saját tapasztalat!

2022. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
A makk egy nyálkahártya ugyanúgy, mint a szád például. Tehát nem, ismétlem, nem fújunk bele/rá semmi olyasmit mint parfüm sem egyéb nem oda való dolgot.
2022. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nyalkahartya, illetve biztos is, de nekem tökre jól hasznosult rajta a parfüm.

Szóval nálam bevalt.

Ezért is írtam ide.

Nem megtévesztés és nem pedig bőr és nemigondozo előjátékakent...

Amiket lehet kapni spraykent, azokat is fújni kell, de loszart sem érnek.

Kb mindet kipróbáltam fiatalabb koromban és most is poénból hogy mit tud újat adni, de semmit.

Parfüm, azaz alkohol jót tett a rudinak azt ennyi. :)

2022. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Régebben még a lidokain volt okosság, amivel sokáig lehetett fenntartani a merevedést és a magömlés késleltetést.
2022. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én élvezem,amikor a makkom duzzadtan lüktet,amikor megmerevedik a farkam.Szamomra nagyon izgatoan hat!
2022. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!