Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon érzékeny a makkom mit...

Dávid Balázs kérdése:

Nagyon érzékeny a makkom mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a makkom próbálom rendszeresen tisztítani.De ahogy hozzá érek kézzel ordítanom kell annyira fáj. Olvastam sok helyen hogy minnél több ingert kell a makkon okozni és egy idő után enyhül az érzékenység.De ezt nem tudom meg csinálni. Próbáltam hátrhúzva tartani a bőrt de mindig előre csúszott így egész nap se tudom hátrahúzva tartani. Körül metélni meg nem szeretném. Légyszives valami tanácsot tudnátok adni? Előre is köszönöm!

#érzékenység #makk #Érzékeny Makk
2015. jún. 4. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Érzékenynek is kell lenni,és ez sem véletlen van .

Hülyeségeket olvastál ez űgyben úgy gondolom .Normális szexualitással foglalkozó könyvet olvasnál helyette,és akkor eszedbe se jutna az ilyen .

2015. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így normális, azért van a makk, hogy érzékeny legyen. Én is sikítanék, ha maszturbálás közbe csak a makkomat kéne izgatnom, pedig nekem a bőr nem is fedi teljesen lankadtan se.

17/f

2015. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért az nem normális, hogy fáj. Mi lesz ha egy partner nyúl hozzá?
2015. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 as te is rosszul vagy informálva erről a dologról .

Ha csak egy kicsivel is jobban utána olvasnál,egyből tudnád mitől,és miért ilyen érzékeny fiatal korban .

2015. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre megnyugodtam. Azóta picit kínoztam magam mostmár rendesen megtudom mosni a makkom úgy hogy hozzáérek. Szóval minden rendben van már. :D
2015. jún. 8. 20:44
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as az még egy kicsit messze van hogy legyen partnerem. :D 14/F
2015. jún. 8. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is érzékeny!De én örülök neki!Előbb ki tudom verni!66 éves vagyok de még csak nem is láttam egy nőnek a puncikajat!Így nem is tudhatom,milyen érzés kozosulni!
2023. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!