Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a pénisz mereven sem "áll fel"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, furcsa kérdés, tudom, de megpróbálom elmagyarázni. Új pasim van, akinek működőképes a farka, de amikor megmerevedik, akkor is ugyanúgy lefelé lóg, mint előtte. Sose láttam még ilyet, a korábbi partnereimnek (nem volt sok) mind elállt a testüktől ilyenkor. Ha nem is 90 fokban, de jól láthatóan. Úgy nyilván az együttlét is sokkal könnyebb... Ennek a srácnak úgy kell begyömöszölnie, szegénynek. Sokfélék vagyunk, tudom, de egészséges ez így, normális? És mennyire gyakori?

Szavazást azért teszek be, mert úgy sokkal több őszinte választ szoktam kapni, érthető módon.



2022. márc. 5. 16:32
A kérdező szavazást indított:
pasi vagyok, az enyém mereven is lóg
pasi vagyok, az enyém mereven eláll a testemtől
nő vagyok, több ilyet is látam már, ami mereven is lóg
nő vagyok, ritkán vagy csak egy emberen, de láttam ilyet
nő vagyok, sose láttam még ilyet, hogy mereven is lógjon
10 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Hiányzik a felsorolásból néhány pont. Én például azt XL nem be, hogy pasi vagyok, az enyém mereven majdnem vízszintesen áll, de egy kicsit lefelé és jobbra, Továbbá találkoztam egy olyan cimborával, aki a vizes törölközőt tudta lengetni a farkán, közösen művelt nők szerint mégis egy nagy nulla az ágyban.
2022. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves első, amit leírtál, az alapján a te eseted a 2. kategóriába tartozik. Az ilyen szempontból mindegy, hogy ferde-e.

És persze a középső lehetőségből kimaradt egy t betű, bocsánat.

2022. márc. 5. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Azt észre se vettem mivel nem vagyok egy nyelvtan náci De már megbántam hogy megszólaltam
2022. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, ha erre célzol.
2022. márc. 5. 17:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért itt fontos lenne tisztázni hogy hús vagy vérpénisz, mert a húspénisz soha nem fogja ugyanazt a fajta merevedést mutatni, mint a vérpénisz. Illetve az is kérdés hogy mekkora a dákó.


Egyébként ha alapvetően maga az aktus élvezetet nyújt mind a kettőtöknek, akkor pedig teljesen mindegy.

2022. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek ehhez, de vérpénisznek gondolom, mert izgalom nélkül alig látszik ott valami. Mereven se valami nagy szegénynek, ami azt illeti. :(
2022. márc. 5. 21:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbnek szerintem jobban el kellene állnia, bár az is kérdés, hogy kinek hány cm a nem túl nagy. Lehet, hogy nincs is normális erekciója?
2022. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Keménynek kemény és el is élvez. Nem mértem meg és nem is mertem rákérdezni, hogy valójában hány centi, de eddig csak nagyobbakat láttam ennél.
2022. márc. 6. 12:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kemény akkor nem értem miért zavar a dolog hogy nem áll el a testétől.
2022. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy zavar, bár elég furcsa látvány számomra. Meg együttlétnél nehezebb így, mert először fel kell emelni, aztán könnyen kicsúszik stb. Csak arra vagyok alapvetően kíváncsi, hogy gyakori-e az ilyen.

A válaszaidat viszont köszönöm! 😊

2022. márc. 6. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!