Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a pénisz mereven sem "áll fel"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, furcsa kérdés, tudom, de megpróbálom elmagyarázni. Új pasim van, akinek működőképes a farka, de amikor megmerevedik, akkor is ugyanúgy lefelé lóg, mint előtte. Sose láttam még ilyet, a korábbi partnereimnek (nem volt sok) mind elállt a testüktől ilyenkor. Ha nem is 90 fokban, de jól láthatóan. Úgy nyilván az együttlét is sokkal könnyebb... Ennek a srácnak úgy kell begyömöszölnie, szegénynek. Sokfélék vagyunk, tudom, de egészséges ez így, normális? És mennyire gyakori?

Szavazást azért teszek be, mert úgy sokkal több őszinte választ szoktam kapni, érthető módon.



2022. márc. 5. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem zavar, de azért kérdést írsz róla és nyilvánosan sajnálkozol fölötte, Pedig te választottad "szegényt". Pfff.
2022. márc. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hpgy ez fura, de nem pénisz alapján választok. Arról csak akkor tudok meg bármit is, amikor az érzelmi kötődés már kialakult.
2022. márc. 8. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!