Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakori a gorbe penisz? Az...

Gyakori a gorbe penisz? Az mitol van?

Figyelt kérdés

az en peniszem gorbe, de nem tudom , hogy mennyire sulyos vagyis ,hogy a szexben nem zavaro-e

ilyen: lankadtan: 9cm

mereven: 18 cm

olyan az alakja vagyis olyan gorbe mint egy banan csak a gorbulet nem felfele van hanem lefele, nagyon sulyos?



2015. aug. 31. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen, Te álló helyzetben is lankadtnak tűnsz :-)

Na jó csak viccelek, a páromnak meg kissé oldalra görbül :-) Szerintem meglehet találni azt a pózt, ami mindkét félnek jó. A nőknek sem egyforma a melle, van akinek ilyen ,van akinek olyan. Van akinek a kettő nem egyforma.

khmm. a 18 az tuti? Nem mérted rosszul? :-O

2015. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem
2015. aug. 31. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
A felmérés szerint 50 % nak egyenes,a másik felének meg hajlik valamerre .Van kóros elhajlás is a lefelé hajlásban,ami azt jelenti,hogy szexre képtelen,illetve a makk annyira lefelé fordul,hogy a hüvely falához ér a makk nyilása,ezáltal a sperma kilövellése nem tud megtörténni .
2015. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lefele görbül kissé és még balra is, de amíg nem 45 fokban van meghajolva addig nincs probléma szerintem :)) :D
2015. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Enyém is lefelé görbül és ha szemből nézem, mondjuk tükörben, akkor nem gondolnám hogy merev, ha nem tudnám.

Mondjuk az enyém 14 cm.

Ettől függetlenül nincs semmi problémám a szexben.

Sőt, bizonyos pózokat a legtöbb nő csak jobban élvez, mert a "megszokottól" eltérő szögben kap ingert a hüvely...

30/F

2015. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__6..

Mivel nem csak neked lehet tanulságos...

Ja, egyébként nekem írtál PM-et, de így egyúttal nem csak neked adok választ legalább...

2015. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eleg gyakori ne aggodj nekem is az
2020. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!