Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szteroidos krém fitymára...

Szteroidos krém fitymára budapesten?

Figyelt kérdés

Hali! Pár honapja volt fitymafek mutetem ami eredmenyes volt, megjavult a problemam nagy resze. Egy rendkivul enyhe szukuletem maradt, amivel muteti beavatkozast nem igazan erne meg csinalni, viszont szeretnek kiprobalni egy szteroidos kremet, hisz csak nagyon kis javulas kell. (Mereven is hatratudom huzni, viszont erzem hogy mozoghatna konnyebben is a fitymam)


Aki hasznalt mar ilyen kremet, kitol lehet szerezni ra papirt? Siman kerhetek akar haziorvostol is? Budapesten. Valaszokat elore is koszi!



2022. márc. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Metelesd korbe magad!
2022. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám a dokit aki csinálta a műtétet, és vele konzultálnék. Ő tuti írhat fel.
2022. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Meg amikor volt a mutetem, rakerdeztem utana, hogy ha esetleg szuksegem lenne szteroidos kurara mitevo legyek, azt mondta hogy az a borgyogyaszat szakterulete es hozzajuk menjek. Viszont nem szivesen mennek hozzajuk mivel ez egy draga magankorhaz volt, ezert gondoltam h valami tb-s helyen kene feliratnom magamnak kremet
2022. márc. 7. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Akkor felhívod a háziorvost és elmondod neki, hogy mi a helyzet, mit mondott az orvos. Ő majd eldönti hogy felírja, vagy ad beutalót bőrgyógyászatra
2022. márc. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos is írhat,hydrocortison pl jó lehet
2022. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Zsirral kend be zuhanyzas utan es nyujtogasd. A bor konnyen nyulik. Gondolj a nok mellere.
2022. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!