Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom asztmás, allergiás....

Párom asztmás, allergiás. Gyógyszert szed, pumpás spray-vel fúj, mint ált-ban az ilyen betegek. Lertazin-t szed az allergiájára. Lehetséges, h. van a gyógyszernek olyan mellékhatása, hogy nem kívánja a sex-et?

Figyelt kérdés

Szinte soha nem kezdeményez, ezt úgy értem, h. az elmúlt egy évben egyszer sem!!!!

Emiatt - is - nagyon elhidegültünk egymástól, és én, bár a sex-en kívül más gondok is vannak köztünk, ezért valami ilyesmire gondolok.

Biztos vagyok benne h nem csal meg, nem azért nincs sex.

Őt hiába kérdezem, nem hajlandó erről beszélni.

Állítólag iratott fel a dokival másik gyógyszert, szóval ezt a Lertazint, mert korábban Zydane-t szedett.

Szóval mégegyszer a kérdés, lehet h gyógyszer okozza ezt?


2010. szept. 12. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem okozza.Én is asztmás,és allergiás vagyok.Én is spray-t használok ha fulladok,és ugyanazt a Letarzin gyógyszert szedem..De ez nem okoz olyan mellékhatást,hogy ne akarjon az ember szeretkezni..

Inkább arról van szó,hogy sokszor (van amikor hetekig minden nap) a fulladás miatt,az allergia miatt annyira elkeseredek,elfáradok,hogy már arra sincs kedvem..De van amikor nem lehet levakarni a párom testéről..

Ha ennyire nem kívánja a szexet akkor ott más gond van..Kérdezz meg tőle,hogy mi a baja,mert a gyógyszereknek nincs ilyen mellékhatása..

2010. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na a más gondokról kellene többet beszélni -
2010. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, hány éves, mióta beteg? Sajnos a legtöbb kérdező ezt nem írja meg.

Egyébként lehetséges.

2010. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy,hogy hány éves, ilyen mellékhatás nincs ennél a betegségnél..

Én 17 éves korom óta asztmás és allergiás vagyok..Több fée gyógyszert és spay-t használtam az elmúlt években és soha nem volt ilyen gondom..Inkább máshol keresd a problémát mert a betegség nem zárja ki a szexet..

35/N

2010. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, azt én is tudom h. a kapcsolatunkban vannak más problémák is, de azt gondoltam, h. a sex terén talán ez lehet az okozója a problémáknak.

Kérdeztem, de semmit nem mond, h. miért nem kívánja az együttléteket. Korábban nem volt kifogása ellenem . Egyébként akkor kezdődtek a problémák, mikor a kisfiunk két és fél éve megszületett. Na mindegy, hosszú történet.

Férjem egyébként 32 éves, és kb. 6-8 éve asztmás. Azt hittem talán vmi hormontartalmú gyógyszer ez a Lertazin.

2010. szept. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!