Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Locoid kenőcsöt írt ki a...

Locoid kenőcsöt írt ki a bőrgyógyászom és olvastam ennek van zsugorító mellékhatása. Nemi szervemre kaptam és ettől összébb ment valamennyivel és ennek a hatása mikor múlik el, vagy egyáltalán el fog múlni?

Figyelt kérdés

A gombaellenes krémeknek is van-e ilyan mellékhatása a férfi nemi szerven, hogy valamennyivel összébb megy hosszabb kenegetés után? Ha igen mennyi idő után áll vissza rendes állapotba?

Hozzá értők válaszát várnám vagy akik hallott már ilyenről! Előre is köszönöm!


2011. jan. 29. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

heeeeeeeeeeee???????????


Immunrendszeri betegségek és tünetek:

Nagyon ritka (ide értve az egyedülálló eseteket is):

- túlérzékenység.

Endokrin betegségek és tünetek:

Nagyon ritka:

- mellékvesekéreg-gátlás.

A bőr és a bőralatti szövet betegségei és tünetei:

Ritka:

- a bőr elvékonyodásával kisért, gyakran visszafordíthatatlan bőrsorvadás,

- hajszálerek tágulata és bőrvérzés,

- a bőrön csíkok (striák) megjelenése,

- pikkelysömörben (pszoriázis) szenvedő betegeknél testszerte, vagy a tenyereken-talpakon jelentkező hólyagos állapot (psoriasis pustulosa),

- szájkörüli bőrgyulladás,

- a kezelés abbahagyása után a tünetek fokozott visszatérése ("rebound hatás") jelentkezhet, ami szteroid-függéshez vezethet,

- a bőr festékhiánya (depigmentáció),

- bőrgyulladás és ekcéma beleértve a kontakt bőrgyulladást.

Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát vagy gyógyszerészét.

2011. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezek az esetleges mellékhatások voltak...a farkad nem fog összemenni...
2011. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő már használtam és összébb ment hosszúságban, cm-ben mérhetően szóval ezért vagyok besz*rva....
2011. jan. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!