Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Ftorocort kenőcs tágíthatja...

A Ftorocort kenőcs tágíthatja a fitymát, és mennyire gyakori a mellékhatása?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel a doki fitymaszűkületre, meg rövid a fékem is. De azt sem tudom hogy kezdjek neki. Az oké hogy fürdés után kell kenni, de a makkot is bekenjem? És ha bekentem húzzam vissza a makkra a fitymát és kész? Másnap meg ismét? Elég sok mellékhatás van írva, főleg a nemiszervek érzékenyek. Hát ez szuper nem mondom.
2011. aug. 22. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Hali!


Ez egy szteroidos kenőcs, amely magának a szűkületnek bőrszöveteit roncsolja. Éppen ezért legyél elővigyázatos vele, mennyit kensz rá, és hogy hová!?


Ha kérdéseid vannak a kencézéssel kapcsolatban, azt javaslom, még a mai nap során menj vissza az orvosodhoz, aki ezt a kencét felírta, KIZÁRÓLAG NEKI tedd fel a kérdéseidet. Minden más kérdésed megválaszolásában a le7őségeimhez és tudásomhoz mérten próbálok neked (is) segíteni, akár >>priviben is, de a kence az a DOKID reszortja. Oks? :-)


Üdv: EE

2011. aug. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az nem olyan egyszerű, mivel csak hétfőn rendel és be is kell jelentkezni. Amúgy létta rajtam hogy nem akarom hogy metéljen, ezért írta fel. Egyébként az orvostudakozón megkérdeztem egy urológust, aki azt mondta hátrahúzott állapotban kenjem mind a makkot,féket és a fityma belső részét is. Szóval óvatosságra nem intett. Meg olvastam hogy kis gyerekeknek is rendre felírják, akár több hónapra is, mondván a tájékoztatótol ne ijedjen meg senki.
2011. aug. 23. 18:16
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és azt írják a nemiszerv a legérzékenyebb, plusz ugye zárt(fityma alatti részen)részen lesz a kenőcs, szellőzni nem tud.
2011. aug. 23. 18:18
 4/15 anonim ***** válasza:

Milyen mértékű a szűkületed??

hány éves vagy?

Melyik doki írta fel?

2011. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok.

Lankadtan teljesen hátramegy a fityma, viszont vissza mindig nehezebben. Néha alig. Mereven a makk 3/4-ig kb, de volt rosszabb is. Ma kentem be először reggel fürdés után, az egész belső fitymám és a féket is, majd visszahúztam a fitymám. Azt hittem síkosabb ez a kenőcs, de kenni is nehezebb, olyan ragacsos inkább. Most nem tudom hogyan tovább, huzogassam a fitymám többször pl.wc-zésnél, vagy csak hagyjam a következő fürdésig? Korábban meleg kamillába áztatva tágítottam(elég sikeresen). Most azt hagyjam? Urológus írta fel.

2011. aug. 25. 17:26
 6/15 A kérdező kommentje:
A fékem is rövid, és állítólag fitymatúltengésem is van.
2011. aug. 25. 17:37
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Hali!



Ez így van! Rend szerint kisgyermekeknek írják fel 1-10-12-13 éves korig, amíg még nem serdülnek, akkor uis a fityma még sokkal rugalmasabb, ill. a fityma is sokkal inkább, akár 3-4 centiméternyivel is képes túltengeni a makkon! A szteroidos kenőcs roncsol6ja a szűkületet, de nem feltétlenül oldja is meg. Ezt pedig HÚZOGATÁS NÉLKÜL KÉPTELENSÉG KIVITELEZNI!


Én azt mondom,... (másoknál szerzett tapasztalataim alapján...) hogy NE HAGYD ABBA A KAMILLÁS NYÚJTÁST! Nagyon jól csináltad, és ami műxik, azt nem kéne abbahagynod! :-o



A másik nagyon fontos dolog,..., a fékedtől mindenképpen szabadulj meg, mert az is közrejátsz6 a szűkületed súlyosságában! A fitymádra meg még ott a dorsalis (hátoldali keresztirányú) bemetszés, arra az esetre, ha a kenőcs nem lenne elégséges, tehát, ha nem szeretnél TKM-et, akkor ne menj bele, azonban ha látsz további esélyt a javulásra, akkor kérj inkább egy bemetszést, CSAK EBBE MENJ BELE! :-O



*****

Az alább topikban több >>LINK is van. Sok hasznosat megírtam már a fitymaszűkületről, éppen ezért merem ajánlani, hogy olvasgasd a linkelményeket! A linkek alatt újabb linkek lesznek, ezek viszont már a PONTOS VÁLASZAIMAT TARTALMAZÓ OLDALAKRA IRÁNYÍTANAK a probléma adott fajtájának v. megoldási eljárásainak megfelelően, tehát érdemes rászánni az idődből és elcsemegézni a válaszok közt, mielőtt bármi egyébbe is belemész.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



Az pedig vigasztaljon, hogy nem te vagy az egyetlen 26 éves srác, akinek fitymaszűkülete van, azonban akármennyire is gátlásossá tett ez a dolog esetlegesen, ne pazarolj több időt a félelmeidre! Oldd meg a problémát 1x és mindenkorra!

Ha úgy érzed, bármiben tudok neked segíteni, vagy esetleg további kérdéseid merülnének fel, akkor hivatkozva erre a topikra írj rám bátran egy >>privit!


FEL A FEJJEL! ;-D


Üdv: EE

2011. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hali EE!


"Én azt mondom,... (másoknál szerzett tapasztalataim alapján...) hogy NE HAGYD ABBA A KAMILLÁS NYÚJTÁST! Nagyon jól csináltad, és ami műxik, azt nem kéne abbahagynod! :-o"


Már több hete nyújtom, és úgy tűnik tovább nem nagyon lehet. Rövid a fék sajnos, mereven meg ha hátra is menne teljesen, olyan nincs hogy ne szorítana. Műteni tuti kell, érzem. Ma másodjára kentem be, és reggel kicsit piros volt a fitymám és fájt is, de nem vészes. Majd meglátom hogy hat. Ha tovább kamillázom, az nem áztatja ki a kenőcsöt és nem tompítja a hatását?

2011. aug. 26. 23:14
 9/15 anonim válasza:

Hello

Bocsi hogy Beleszólok.

de nekemis hasonló gondom van

érdekelne hogy ez a kamillázásos dolog hogy működik.

14/fiú vok

2011. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Sajna a fék ált. problémát szokott jelenteni, azonban ha az eltűnne, onnantól m

ár könnyebb nyújtani is,... ill. ha annyit javult a helyzet, akkor elég le7 akár egy fentebb is már említett dorsalis bemetszés is, a fékátvágáson kívül. Látatlanban azonban nem mernék konkrétan nyilatkozni mit csinálj, ez sajna szűkület és "látvány"függő. További segítségnyújtásra éppen ezért már csak >>priviben látok további esélyt, ha megkeresel.


A kamilláról viszont annyit, hogy nyújtás előtt is és utána is áztasd be, csak utána kend be... :-o ... akkor nem kell attól de rettegned, hogy kimossa a kenőcsöt a kencézés helyéről.


Üdv: EE

2011. aug. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!