Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Katona orvos vizsgálat alkalmá...

Katona orvos vizsgálat alkalmával benyúlhat a fenekembe?

Figyelt kérdés
fené, ánusz, vizsgálat

2022. márc. 11. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Persze. Elvégre simán lehet pl hogy drogot akarsz becsempészni...
2022. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy proktologiai vizsgálatot is csinálnak. Megnézik, hogy van-e aranyered, vagy egyéb, mert az nehezítené a katonai szolgálatot.


Egyik ismerősöm mesélte, hogy a párjának volt, de ő nem katonai szolgálatra jelentkezett.

2022. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es inkább az egészségügyi alkalmasságot nézik ott.
2022. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező csak ezt mesélte. De ha kíváncsi vagy hogy történik ez akkor kérdezz meg egy orvost, vagy katona orvost.


Nyilván gumikesztyűre sikosító anyagot visz fel, aztán rektálisan megvizsgál. Kb. pár perc szerintem ha nem talál semmit.


Ha van arany ér, vagy netalántán rák gyanús akkor meg javasolja az egyéb vizsgálatokat és talán alkalmatlan az illető ilyenkor.


De nem vagyok orvos, kérdezz meg egy orvost.


De ha csak aranyere van, az azért necces, mert nem ehetsz akármit, és súlyokat is kell cipelned, az is árt az aranyérnek. Természetesen nem mindegy hogy belső vagy külső. A külső aranyérrel, ami már nem tudom mennyi fokozatú, azzal szerintem alkalmatlan lenne az illető katonai szolgálatra. Mert az vérzik is ha szorulásod van, és ha olyan terepen vagy, ami higiéniátlan, akkor nagyobb az esély a fertőződésre, vérmérgezésre és stb.


Kérdezz meg egy orvost egyszerűbb.

2022. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok, akit privátban megkerestél. 4-es vagyok. Egyszerűbb ha ehhez értő embert kérdezel.
2022. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező nő vagyok, és soha a büdös életbe nem fognék fegyvert. Pacifista vagyok! Remélem így már talán érthetőbb. De csak tippelni tudok milyen orvosi vizsgálatok lehetnek. Pl. teljes vérkép, fertőző betegségekre is szűrnek, vérnyomás mérés, EKG, terheléses EKG, ultrahang, röntgen passz. Azért aki katona lesz annak több mindenben kell helytállni, és ha külföldre menő dolgozónak is csináltak terheléses EKG-t akkor egy katonának szerintem alap. Illetve szerintem pszihologiai vizsgálat is, teszteket is kell kitoltened. Mentálisan is megvizsgálnak, hogy milyen a stressztűrő képességed, és stb.


Jeleztem kérdezz meg egy orvost.


Azt tudom, hogy tűzoltóknak 500 oldalas pszichológiai tesztet kellett kitölteniük, és ők is kaptak oltásokat is több minden ellen.


Te is fogsz kapni szerintem több oltást mivel ha vezényelnek más országokba, akkor alapnak kell lennie, hogy az ismert kórokozók ellen amik ellen van oltás, be legyél oltva, mert csak úgy tudod magadat, a társaidat, és a hazádat védeni.

2022. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt azért lássuk be, hogyha katonának jelentkezel, akkor elmondják, hogy milyen vizsgálatokra kell számítani. Egyik ismerősöm most lett katona nemrégen. Nem, nem nyúlt be a fenekébe, de egyébként egyáltalán nem fáj a vizsgálat, szóval nem kell parázni. Ha viszont annyit nem bírsz ki hogy síkosítás után 1 ujjal benyúljon 2 centire, megnyomkodja a prosztatád, hogy nem érzékeny, nem gyulladt-e, akkor felejtsd el a katonaságot.i a fenéhez kezdenék a háborúban, ha egy fájdalommentes vizsgálattól félsz steril környezetben?
2022. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!