Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez az orvos...

Szerintetek ez az orvos szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Már évek óta járok hozzá egy kikezelhetetlen, elvileg bakteriális gyulladással. Állandóan csináljuk a teszteket, nem tenyészik ki, aztán elmondja, hogy igyak sok vizet meg szedjek ilyen meg olyan étrendkiegészítőt. Aztán most felírt annyi antibiotikumot, hogy már rosszul voltam tőle, három hétig kellett szednem olyan dózist, amit 3-5 napra szoktak felírni, és csak rosszabb lett az állapotom, nem jobb. Erre azt mondta, hogy "hát, ezek szerint nem ért el oda a hatása" vagy valami ilyesmit.


Minden egyes alkalommal újra megkérdezi, hogy mi a panaszom, hány kiló vagyok, iszom-e eleget, meg újra az elejétől vizsgál meg, mintha nem járnék oda már vagy 3. éve. Közben meg olyan problémám van, hogy lassan az öngyilkosság kerülget, meg nem tudom, lehet-e majd gyerekem. Elegem van abból, hogy az összes rohadt urológus ilyen flegma. Miért nem lehet komolyan venni az ember problémáját? És ezért kérnek el tizenezreket alkalmanként.


2022. márc. 11. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Több, mint valószínű hogy van megoldás a problémádra, csak az orvos hülye hozzá. Elképzelhető, hogy pár nap alatt örökre megszűnne a baj.

Erről szól a bennünk élő szörnyetegek sorozat, amiben rendre ilyen agyalágyult dokik vannak, és csak a spéci szakorvosok tudnak segíteni.

Lehet baktérium, vírus, gomba, parazita, stb...

Erre csak antibiotikummal töm. Barom.

2022. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Öszintén szólva csak azt nem értem, miért nem keresel másik orvost?

Másrészt ha EGY urulógussal bajod van, akkor miért szidod az ÖSSZESET???

2022. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutott még eszedbe, hogy dokit válts? Egyáltalán milyen tüneteid vannak, felfázásszerűek? Mert ha igen, akkor 1) vegyél D-mannózt és próbáld meg, segít-e, E.coli fertőzésen segít, több éve bevált szer a családban, 2) közben meg keress egy másik urológust.
2022. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem írtam le, de gondoltam, kiérződik a szavaimból: ez már kb. a 10. urológus, akinél vagyok. A TB teljesen felejtős, de magánban sincs jó tapasztalatom, nem tudnak mit kezdeni a problémámmal, azt látom. És ez, akihez járok, a SOTE docense, szóval ha ő nem szakorvos, akkor nem tudom, ki az...
2022. márc. 11. 11:57
 5/11 A kérdező kommentje:

"Egyáltalán milyen tüneteid vannak, felfázásszerűek?"


- a húgycsövem végig fáj, akkor is, ha kívülről tapintom. Merev állapotban érzéketlen és fáj a farkam

- gyenge a vizeletem, ejakulációm, előváladékom egyáltalán nincs

- a heréim tapintásra fájnak

- a gáttájam is állandóan fáj élvezés után. Ha mondjuk elalvás előtt élvezek, és felébredek éjszaka pisilni, akkor arra ébredek, hogy baromira fáj. Volt, hogy úgy fájt éjszaka, hogy el sem tudtam aludni tőle. Ez a gát és a prosztata környéke.


A mellékheréim valszeg be vannak gyulladva, ezt megállapította az orvos, onnan sugárzik ki elvileg mindenfelé, szerinte az egész onnan ered. Én elhiszem, hogy igaza van, de nem tudunk egyértelmű tenyésztést csinálni. A legutóbbi kúra meg egyértelműen rontott az állapotomon.


Most ott tartok, hogy nincs spontán merevedésem és igazából libidóm se. Mindezt úgy, hogy még fiatalember vagyok. Próbáltam már mindent, urovaxont, pepomedet, kisvirágú füzike teát, tőzegáfonyát, ilyen-olyan csodaszereket, intimtornát, és átestem több antibiotikumkúrán, ez az utolsó volt a legdurvább. Egyszerűen nem múlik el.

2022. márc. 11. 12:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én azt mondom, hogy tovább kell menni másik orvos irányába, akár másik városban. Sajnos amennyiben a fertőzés már elérte a heréket, a herék vezeteékeit, ereit, a rengeteg kis kanyargás miatt, ahogy mondta a doki nem ért el az antibiotikum. Ezért írjuk itt normálisabbak, hogy az első tüneteknél irány a doki, mielőtt kikezelhetetlen gyulladás veszi kezdetét.
2022. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az első tüneteknél is voltam dokinál.
2022. márc. 11. 17:30
 8/11 anonim válasza:
Menj el másik orvoshoz.
2022. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha három éve tart, és a 10. urológus sem tud segíteni, akkor lehet, hogy más eredetű a probléma, pl. neurológiai. Érdemes lenne tényleg orvost váltani.
2022. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is elsősorban neurológiai okot keresnék. Ha a neten rákeresel, hogy nervus pudendus neuralgia, talán rád illenek a tünetek.
2022. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!