Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Allergiás lennék az óvszerre?

Ferenc7385859 kérdése:

Allergiás lennék az óvszerre?

Figyelt kérdés
Használtunk óvszert szerdán szex közben, (le volt járva az óvszer) utánna nem éreztem semmit csütörtök este hajnalban alvás közben arra ébredtem, hogy borzasztóan csíp a húgycsövem kimentem pisiltem és kicsit be is folyt a boxerba pár csepp vizelet. Ez válthatott ki valamit az óvszer?
2022. márc. 11. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg válthat ki. De a csipő érzést nem ez okozhatta .

Betegségre akkor kell gyanakodni,ha ezután minden pisilésnél jelentkezik az érzés .

2022. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azóta nem égett, normális minden mint régen.
2022. márc. 11. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Lejár óvszer az kb olyan, mint a koszos lyukas zokni
2022. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha allergiás lennél rá, akkor a pénisz teljesen piros lenne, esetleg viszketne és kiütések is jelenhetnek meg.


Ebben az esetben kérdező nem vagy allergiás rá, a nyálkahártyára (a makk nyálkahártya) került lejárt szavatosságú anyag, pl síkosító váltott ki irritációt.


Lénárt óvszert, sikosítót nem használunk, mert irritációt válthat ki, illetve könnyen elszakadhat/kilyukadhat/elvékonyodhat, ez által pedig nem vagy kevésbé véd a nemibetegségektől, illetve a nem tervezett gyermekvállalástól.

2022. márc. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nők gyakrabban lesznek rá allergiásak.
2022. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!