Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok le kell borotválni a...

Srácok le kell borotválni a fanszőrt zacsi szőrt?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves srácnak ha már nagyon nagyon szőrös akkor le kell borotválni?

2022. márc. 13. 12:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem. A természet valamilyen funkciót szánt a fanszőrzetnek, ezért nem szabad beavatkozni ebbe.
2022. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Egyéni döntés kérdése. Ha szereted hogy szőrös akkor meghagyod, ha le akarod szedni, akkor leszeded. Ezt hogy neked mi tetszik, hagy ne mi döntsük már el
2022. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Miért kellene? Nem kell, ez pont ugyanúgy opcionális, mint bármely más szőrzet esetén: te döntöd el, akarod-e. Vannak társadalmi divatok, de ez nem jelent kötelezettséget.
2022. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Az en zacsimon nem is nő
2022. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig le szoktam.
2022. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem KELL leborotválni, de ha úgy tetszik, ha komfortosabban érzed magad szőrtelenül, megteheted. Én rendszeresen szőrtelenítem a zacsimat és a farkam környékét, de van akinek jól áll, ha meghagyja természetesnek.
2022. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Á.Zoli ***** válasza:
61%
Én mindig is borotváltam és körülötte meg trimmeltem.
2022. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem árt. Kicsit gusztustalan ha ágas-bogas.

Arról nembis beszélve, hogy az orált szerető nők sikkal jobban szeretik.

A kis csupasz golyókat bekapják, kicsit megszivják, és cuppantva kiengedik.

Ha túl ágas-bogas, akkor nem foglalkoznak vele.

Max adnak neki egy jókora taslit, hogy csillagokat láss. 😀😃😄

2022. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem "kell" kérdése. Ha te úgy érzed, neked jobb lenne, kíváncsi vagy rá, milyen úgy, ki akarod próbálni, akkor hajrá, de ne érezd azt, hogy ez kötelező, vagy te kevesebb vagy, amiért nem nyírod a szőröd és a barátaid esetleg igen.


Ha még 14 éves vagy, akkor valószínű egy ideje már nő ott lent, a nagy dzsumbujt sima borotvával nehéz lesz leszedni, szőrnyíróba befektetni meg nem bizs hogy megéri (ha mégse jön be a szőrtelen élet), meg nem is biztos, hogy tudsz, plusz a szülők lőtt macerás lehet elmagyarázni, mi az a zúgás minden héten...

Érdemes lehet először ollóval rövidre vágni, óvatosan, majd utána sima borotvával, borotvahabbal!

Sok sikert!

2022. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
33%

A te döntésed, bár az én tini koromban cikinek számított a szőr valamiért.

Most 28 vagyok és ott lent a farkam körül elég szőrös, bundás, de a zacsit leborotválom mert nekem úgy tetszik jobban.

2022. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!