Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Évek óta viszket a nemi...

Évek óta viszket a nemi szervem, a végbélnyílásom, a húgycsövem, átlátszó folyásom van. Rengetegszer voltam orvosnál, de semmi. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2018 őszétől kezdve egy konkrét kínszenvedés az életem. Azelőtt is volt már ilyen problémám, de kezelés hatására elmúlt. Azóta viszont semmi sem segít. Voltak időszakok mikor enyhült, vagy valamelyest el is múlt, de az utóbbi hónapokban annyira szörnyű, hogy egyszerűen már élni sem akarok. Hiába mentem drága magánrendelésekre, a vizsgálatok negatívak voltak. Előfordult, hogy tenyésztek ki általános baktériumok, de hiába kaptam rá antibiotikumot, nem enyhült a viszketés, égés, folyás. Teljesen tönkreteszi az életemet, a legvégsőbb elkeseredésemben fordulok hozzátok, hátha valakinek volt ilyen és meggyógyult. Pszichiáternél is voltam már, aki azt mondta, hogy ennek valószínűleg fizikális oka van, ami pszichésen esetleg fokozódik. Már ott tartok, hogy öngyilkos akarok lenni, mert nincs megoldás. Annyi kiderült, hogy a pajzsmirigyem nem jó, és inzulinrezisztenciám van, de az életmódváltás sem hozott áttörést.

2022. márc. 13. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de én adnék egy esélyt az akupunktúrának. Ez nem homeopátia meg kineziológia meg tisztán látás kategória.


Én egy nagyon jó rendelőbe jártam. Ugyan egy tök más probléma miatt mentem oda, amin nem tudtak segíteni, de a nagyon durva gyomorfájdalmaim (amiről egy gasztroenterológus azt mondta, hogy fekély, csak éppen én nem vállaltam a remek "egyszerre szedj két bivalyerős antibiotikumot" kúrát, nem beszélve az azt megelőző gyomortükrözést) teljesen elmúltak és azóta sem jöttek vissza.


Jártam ám én hpátiás dokikhoz (akiknek valóban orvosi egyetemi végzettségük is van), nagyon hittem a dologban, de évek alatt sz.rt sem használt a gyógymód. Az akupunktúráról egyébként pl. az egyik volt főnököm is azt mondta, hogy egyedül az segített egy nagyon komoly fájdalmakkal járó betegségén, amivel a normál dokik mit sem tudtak kezdeni.

2023. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

10: Mióta eszemet tudom, gyerekkorom óta csak a problémám van vele. Én emiatt nem hiszem, hogy nálam lelki eredetű lenne. Persze azóta biztos, hogy van, ennyi fájdalomtól, de az alap gond biztos nem ez. Szerintem én már sose gyógyulok meg, pedig azóta normális orvos is kezel. Vannak jobb napok amikor "el tudom feleljteni" de sajnos a mai napig felkelek az éjszaka közepén és rossz érzéseim lesznek, mert annyira igazságtalannak érzem mindazt, amik velem történtek. Illetve nyilván minden szex eszembe juttatja hiszen fájdalmas néha alig néha iszonyatosan.

Mindenesetre örülök, hogy neked megoldódott legalább. 😊

2023. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12 Nekem sem oldódott meg teljesen, de sokat javult a helyzet. Még régebben minden egyes napom elviselhetetlen volt a viszketéstől, ma már ezek a ritkább napok.

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de már az is hatalmas előrelépés, hogy egyre több olyan időszakod van, amikor nincs elviselhetetlen viszketésed/fájdalmad.

2023. júl. 8. 02:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!